Přejít na obsah

Hodinky k autu(???)


Doporučené příspěvky

Dobrý den všem,

zní to možná jako nějaká hloupost, ale stejně mi to nedá...před pár lety jsem si pořídil pro radost auto a vzhledem k tomu, že to je spíš o designu, stylu, prostě lásce ke starším věcem, o tom užít si letní den (jedná se o Corvette C3 1981), než o nějakém závodění, ta si říkám, že by to možná pro prohloubení zážitku dát i něco pěkného na ruku. Zvažoval jsem co by se tak stylově k auto hodilo, ale on je to takový zvláštní mix...na jednu stranu je to z roku 1981...na druhou stranu konstrukčně i stylově to zapadá někam do konce 60. let...vypadá to jako sportovec, ale tak úplně to sportovec není (a já už vůbec 😂)...

 

takže...pokud Vám to nepříjde jako úplný nesmysl a pohled na to auto Vám navodí i myšlenku na nějaké hodinky, tak prosím sem s tím...kdyby nic, alespoň to bude zábava ty asociace...

vette.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobre zadanie...

Co tak toto a Omega Moonwatch...

ratio3x2_1200.thumb.jpg.e2b0f44a75ab3cecd024530999934531.jpg

 

Alebo Elvis a Hamilton Ventura...Ventura Automatic Watch Elvis80 - Black Dial |Hamilton Watch - H24555131 | Hamilton Watch

Aj ked to auto este Corveta nebola ale myslim ze len koncept z ktoreho vznikla...

010618_18.thumb.jpg.58306d66e6b3bf3e340a5f0d243fdff4.jpg 

 

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ladil bych to buď ke kapotě, nebo k interiéru - a design s ohledem na produkci C3 v letech 1968 - 1982 bych čerpal primárně ze 70tých - a tam mně nejvíc pasují Stratony - TACHY stupnice v bravě vozu - ciferník k interiéru - klasický tvar dané doby....

image.png.6000b615818011afe228eb4fd0bcdc21.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Snekofon napsal:

Ladil bych to buď ke kapotě, nebo k interiéru - a design s ohledem na produkci C3 v letech 1968 - 1982 bych čerpal primárně ze 70tých - a tam mně nejvíc pasují Stratony - TACHY stupnice v bravě vozu - ciferník k interiéru - klasický tvar dané doby....

image.png.6000b615818011afe228eb4fd0bcdc21.png

 

tohle je perfektní...bohužel klasicky...v téhle barevné kombinaci nedostupná limitka, ale jinak je to trefa do černého

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...