Přejít na obsah

Hodinky k autu(???)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, geometr napsal:

To nechce nový hodinky, ale sehnat nějaký starý z tý doby k tomu autu...

to je samozřejmě vcelku validní komentář...já tu i něco staršího mám ale spíš se toho budu zbavovat a jsou to hodinky které mi nesedí, příliš malé na mou ruku a k autu vůbec (Zenith Captain 50. lét a ještě zlaté Fortis)...ale jak jsem psal bohužel zcela mimo tento směr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, nádherné auto. Jo, to si zaslouží dotáhnout k dokonalosti. Jen ať tě extravagance není nakonec moc. Výsledek by se mohl podobat těm stovkám Elvisů pobíhajících po Las Vegas. Mě okamžitě napadl Hamilton Pan Europ

8055773_s210.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, charleeskywalker napsal:

Intra-Matic Auto Chrono vypadí výborně 👌🏻, ale cenově je to dál než můžu zajít

Haha... to je tak vacsinou tak ked clovek vybera hodinky :D Na Hamy by si mal v pohode dostat zlavu medzi 20 a 30% len sa treba spytat.

Podobne hodinky sa daju kupit aj za podstatne menej aj ked to uz asi budu baterkace a micro brand... no uz to bude bez tej US connection...

C3 Grand Tourer | Christopher Ward

1964 Gran Turismo Chronograph | DAN HENRY Vintage Watches (danhenrywatches.com)

Custom Watches | Personalized Watches Online | UNDONE

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 1. 2021 v 17:33, Snekofon napsal:

Ladil bych to buď ke kapotě, nebo k interiéru - a design s ohledem na produkci C3 v letech 1968 - 1982 bych čerpal primárně ze 70tých - a tam mně nejvíc pasují Stratony - TACHY stupnice v bravě vozu - ciferník k interiéru - klasický tvar dané doby....

image.png.6000b615818011afe228eb4fd0bcdc21.png

 

Naprosto stebou souhlasím k tomu autu mi tyhle hodinky neuvěřitelně sedí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 1. 2021 v 17:33, Snekofon napsal:

Ladil bych to buď ke kapotě, nebo k interiéru - a design s ohledem na produkci C3 v letech 1968 - 1982 bych čerpal primárně ze 70tých - a tam mně nejvíc pasují Stratony - TACHY stupnice v bravě vozu - ciferník k interiéru - klasický tvar dané doby....

image.png.6000b615818011afe228eb4fd0bcdc21.png

 

Naprosto stebou souhlasím k tomu autu mi tyhle hodinky neuvěřitelně sedí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se ke Corvettě libí taky hodně - mám rád vintage hodinky - bohužel to spolu nese i dost případných starostí - toto je prostě taková snadná cesta, a ty pravé vintage co by vyhovovaly vzhledově, svým stavem a cenou, jde řešit průběžné... verze kterou jsem sem dával byla limitka - pravděpodobně se v rámci nového vydání tohoto modelu neobjeví - za měsíc se ukáže... ale ta "celo hnědá" varianta není taky blbá (níže je quartz model bez data, ale dělá se i v automatu s Valjoux 7750)...No a když se přezuje na bílý řemen vznikne pěkný kontrast - reverzně - auto bílý lak zvenčí , hnědá kůže uvnitř, hodinky hnědý lak uvnitř a bílá kůže venku.. a leštěné pouzdro pěkně k chromovaným doplňkům na autě....ideálně sehnat, nebo si nechat ušít lehce krémový prošitý hnědou nití :) v létě na opálené ruce by se to možná vyjímalo parádně ...

image.thumb.png.1d0ca78566694649bcfe6fd6681289db.png

image.png.296e8390325b5636204d99429cfd0849.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Snekofon napsal:

Mně se ke Corvettě libí taky hodně - mám rád vintage hodinky - bohužel to spolu nese i dost případných starostí - toto je prostě taková snadná cesta, a ty pravé vintage co by vyhovovaly vzhledově, svým stavem a cenou, jde řešit průběžné... verze kterou jsem sem dával byla limitka - pravděpodobně se v rámci nového vydání tohoto modelu neobjeví - za měsíc se ukáže... ale ta "celo hnědá" varianta není taky blbá (níže je quartz model bez data, ale dělá se i v automatu s Valjoux 7750)...No a když se přezuje na bílý řemen vznikne pěkný kontrast - reverzně - auto bílý lak zvenčí , hnědá kůže uvnitř, hodinky hnědý lak uvnitř a bílá kůže venku.. a leštěné pouzdro pěkně k chromovaným doplňkům na autě....ideálně sehnat, nebo si nechat ušít lehce krémový prošitý hnědou nití :) v létě na opálené ruce by se to možná vyjímalo parádně ...

image.thumb.png.1d0ca78566694649bcfe6fd6681289db.png

image.png.296e8390325b5636204d99429cfd0849.png

určitě počkám s čím příjdou, moc díky za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, diddi napsal:

Wow, nádherné auto. Jo, to si zaslouží dotáhnout k dokonalosti. Jen ať tě extravagance není nakonec moc. Výsledek by se mohl podobat těm stovkám Elvisů pobíhajících po Las Vegas. Mě okamžitě napadl Hamilton Pan Europ

8055773_s210.jpg

pokud by bylo cílem imitovat Elvise v posledním tažení, tak bych teoreticky uspět mohl 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, tombas napsal:

Tyhle levné mechaquartz chrona s akrylátovým sklíčkem by na vhodném řemenu taky mohly fungovat (alespoň dočasně). Ideální velikost a odkaz na léta dávno minulá je jasně patrný:

https://www.geckota.com/geckota-c-04-vk64-space-age-racing-chronograph-watch

Geckota C-04 VK64 Space Age Racing Chronograph Watch | Geckota | Geckota

https://www.geckota.com/geckota-2nd-generation-c-01-racing-chronograph-watch - tohle by byla s jiným řemenem taky varianta, děkuji za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...