Přejít na obsah

Hodinky k autu(???)


Doporučené příspěvky

V 15. 1. 2021 v 11:34, charleeskywalker napsal:

https://www.geckota.com/geckota-2nd-generation-c-01-racing-chronograph-watch - tohle by byla s jiným řemenem taky varianta, děkuji za tip

tak tieto su paradne ;) 

ja mam nieco taketo

Zobraziť zdrojový obrázok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na Jomashopu měli teď HAMILTON Broadway H43516171 za 649USD (vč,. dopravy), t.j. 14.000 CZK nádherná cena, i kdyby se připočetlo clo + DPH z US - minulý týden jsem je měl už vložené v košíku, ale chtěl jsem to nejdřív sdělit ženě :) To jsem udělal,  ale dnes už to je out of stock...  Ony jsou sice i aktuálně tady v inzerci ve slevě, ale teď už mně ta lokální cena nepříjde zajímavá, tak na ně kašlu a počkám zase na příležitost....

 hamilton-broadway-burgundy-dial-automatic-dial-men_s-watch-h43516171.jpg.c5ccb24c488cd8f62768627fe04d11f9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, abych se přiznal, tak je to hodně zajímavé vlákno... bez ohledu na to k jakému autu a nebo období se to vztahuje. Tahle otázka mě napadla už asi před rokem a proto jsem pár měsíců trávil hledáním až jsem skončil u Junghansů. Něco ve smyslu, že tryskáčem nelétám, tak pilotky ještě nemám, ale autem jezdím pořád, tak nějaké by mohly být 😀 Jen jsem zatím žádné nekoupil 🤔 A teď mě to zase začalo hlodat. Jinak je samořejmě potřeba koupit všechny! 😉

PS: Ty Hujery Fioro jsou třeba super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke Stingray by se nejvíc hodily Moony. Pokud jsou nad limit a líbí se microbrandy, tak se podíval na tyhle. Designem jsou Moonům podobné, i když spíše vycházejí z Universal Genève z té doby:

https://danhenrywatches.com/products/1962-racing-chronograph

Dan_Henry_1962_Racing_Chronograph_Panda_Lifestyle.thumb.jpeg.ea3fe1c8624d2db6d3addbbeaf6c2f75.jpeg

Dan_Henry_1962_Racing_Chronograph_Evil_Panda_Lifestyle.thumb.jpeg.d24114dd5bac403f398da1b616a4f857.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Rok se s rokem sešel...a máme tu nové téma k diskuzi. Další auto ke kterému by bylo fajn mít hodinky...tentokrát je to US klasika, full size convertibe Ford Galaxie 500, r.1967. U tohoto mě tak na první dobrou napadá, že to chce nějaký kov, ne kůži...ale možná Vás napadne něco zajímavého 😉 předem děkuji za plodnou diskuzi.

20230425_122006.jpg

20230425_122016.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Mě by fakt zajímalo, které hodinky pořídil @charleeskywalker k té Corvette 😉 Pochlub se. 

Tady bych se opět držel retro designu a pokud jsi již nekoupil k Vette, tak opět bych se zaměřil na hledání v kolekci Hamilton. Co také jiného k US káře, než typicky US hodinky? 😉

@ouskavl to ale asi trefil dokonale: retro, americká značka a české kořeny k tomu, navíc v super barvě k vozu a nebudou stát majlant. Ty Budovy by mohly fungovat dokonale. 👍

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...