Jump to content

Hodinky k autu(???)

Recommended Posts

• Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Před hodinou, geometr napsal:

To nechce nový hodinky, ale sehnat nějaký starý z tý doby k tomu autu...

to je samozřejmě vcelku validní komentář...já tu i něco staršího mám ale spíš se toho budu zbavovat a jsou to hodinky které mi nesedí, příliš malé na mou ruku a k autu vůbec (Zenith Captain 50. lét a ještě zlaté Fortis)...ale jak jsem psal bohužel zcela mimo tento směr...

Wow, nádherné auto. Jo, to si zaslouží dotáhnout k dokonalosti. Jen ať tě extravagance není nakonec moc. Výsledek by se mohl podobat těm stovkám Elvisů pobíhajících po Las Vegas. Mě okamžitě napadl Hamilton Pan Europ

8055773_s210.jpg

před 13 hodinami, charleeskywalker napsal:

Intra-Matic Auto Chrono vypadí výborně 👌🏻, ale cenově je to dál než můžu zajít

Haha... to je tak vacsinou tak ked clovek vybera hodinky :D Na Hamy by si mal v pohode dostat zlavu medzi 20 a 30% len sa treba spytat.

Podobne hodinky sa daju kupit aj za podstatne menej aj ked to uz asi budu baterkace a micro brand... no uz to bude bez tej US connection...

C3 Grand Tourer | Christopher Ward

1964 Gran Turismo Chronograph | DAN HENRY Vintage Watches (danhenrywatches.com)

Custom Watches | Personalized Watches Online | UNDONE

V 12. 1. 2021 v 17:33, Snekofon napsal:

Ladil bych to buď ke kapotě, nebo k interiéru - a design s ohledem na produkci C3 v letech 1968 - 1982 bych čerpal primárně ze 70tých - a tam mně nejvíc pasují Stratony - TACHY stupnice v bravě vozu - ciferník k interiéru - klasický tvar dané doby....

image.png.6000b615818011afe228eb4fd0bcdc21.png

Naprosto stebou souhlasím k tomu autu mi tyhle hodinky neuvěřitelně sedí 

V 12. 1. 2021 v 17:33, Snekofon napsal:

Ladil bych to buď ke kapotě, nebo k interiéru - a design s ohledem na produkci C3 v letech 1968 - 1982 bych čerpal primárně ze 70tých - a tam mně nejvíc pasují Stratony - TACHY stupnice v bravě vozu - ciferník k interiéru - klasický tvar dané doby....

image.png.6000b615818011afe228eb4fd0bcdc21.png

Naprosto stebou souhlasím k tomu autu mi tyhle hodinky neuvěřitelně sedí 

Mně se ke Corvettě libí taky hodně - mám rád vintage hodinky - bohužel to spolu nese i dost případných starostí - toto je prostě taková snadná cesta, a ty pravé vintage co by vyhovovaly vzhledově, svým stavem a cenou, jde řešit průběžné... verze kterou jsem sem dával byla limitka - pravděpodobně se v rámci nového vydání tohoto modelu neobjeví - za měsíc se ukáže... ale ta "celo hnědá" varianta není taky blbá (níže je quartz model bez data, ale dělá se i v automatu s Valjoux 7750)...No a když se přezuje na bílý řemen vznikne pěkný kontrast - reverzně - auto bílý lak zvenčí , hnědá kůže uvnitř, hodinky hnědý lak uvnitř a bílá kůže venku.. a leštěné pouzdro pěkně k chromovaným doplňkům na autě....ideálně sehnat, nebo si nechat ušít lehce krémový prošitý hnědou nití :) v létě na opálené ruce by se to možná vyjímalo parádně ...

image.thumb.png.1d0ca78566694649bcfe6fd6681289db.png

image.png.296e8390325b5636204d99429cfd0849.png

Před hodinou, Snekofon napsal:

Mně se ke Corvettě libí taky hodně - mám rád vintage hodinky - bohužel to spolu nese i dost případných starostí - toto je prostě taková snadná cesta, a ty pravé vintage co by vyhovovaly vzhledově, svým stavem a cenou, jde řešit průběžné... verze kterou jsem sem dával byla limitka - pravděpodobně se v rámci nového vydání tohoto modelu neobjeví - za měsíc se ukáže... ale ta "celo hnědá" varianta není taky blbá (níže je quartz model bez data, ale dělá se i v automatu s Valjoux 7750)...No a když se přezuje na bílý řemen vznikne pěkný kontrast - reverzně - auto bílý lak zvenčí , hnědá kůže uvnitř, hodinky hnědý lak uvnitř a bílá kůže venku.. a leštěné pouzdro pěkně k chromovaným doplňkům na autě....ideálně sehnat, nebo si nechat ušít lehce krémový prošitý hnědou nití :) v létě na opálené ruce by se to možná vyjímalo parádně ...

image.thumb.png.1d0ca78566694649bcfe6fd6681289db.png

image.png.296e8390325b5636204d99429cfd0849.png

určitě počkám s čím příjdou, moc díky za tip

před 2 hodinami, diddi napsal:

Wow, nádherné auto. Jo, to si zaslouží dotáhnout k dokonalosti. Jen ať tě extravagance není nakonec moc. Výsledek by se mohl podobat těm stovkám Elvisů pobíhajících po Las Vegas. Mě okamžitě napadl Hamilton Pan Europ

8055773_s210.jpg

pokud by bylo cílem imitovat Elvise v posledním tažení, tak bych teoreticky uspět mohl 😄

před 21 hodinami, tombas napsal:

Tyhle levné mechaquartz chrona s akrylátovým sklíčkem by na vhodném řemenu taky mohly fungovat (alespoň dočasně). Ideální velikost a odkaz na léta dávno minulá je jasně patrný:

https://www.geckota.com/geckota-c-04-vk64-space-age-racing-chronograph-watch

Geckota C-04 VK64 Space Age Racing Chronograph Watch | Geckota | Geckota

https://www.geckota.com/geckota-2nd-generation-c-01-racing-chronograph-watch - tohle by byla s jiným řemenem taky varianta, děkuji za tip