Přejít na obsah

Rado Captain Cook


Doporučené příspěvky

Mám za to, že ciferník je lehce bombírovanej. Dost tomu nahrává tónovanej sunburst cifr, kterej se umí tvářit podle světla od zářivě zelený až po skoro černou. A samozřejmě konvexní safír. Ale nerad bych se blamoval, takže to s jistotou potvrdím/vyvrátím při jejich příští návštěvě. Problém je, že jsou noční tvorové, takže za deního světla jsem je ještě neviděl (Cooky). Pocitově jsou to mnohem víc leštěnky, než retro tooly. I díky lesklý keramický lunetě, keramiku Rado umí jako málokdo. Nevýhoda je rozměr nožek, takže Rye beads náramek i zelený NATO bylo třeba objednat dodatečně v Koscomu originál. Bílý jedou +1 sec/day, tříkila +2. To mi přijde na obyč 80ku moc dobrý, snad jim to vydrží.

E: Slabinou se mi jeví lumi, která je na 42 výrazně slabší a na dámské verzi přímo bídná. Jenomže já jsem odkojenej Seiko dajvrama, tak mi v tomhle ohledu máloco vyhoví. Čitelnost zelenáčů je ovšem skvělá i při mizivým světle.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jeden z největších propagátorů Cooků tady :D mi nezbýva nic jiného než pogratulovat :) Ladí to moc hezky.

Co se týče Lumi, tak ta mi taky přijde jako největší slabina ještě ve srovnání s králem lumi Seiko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...