Přejít na obsah

Casio PRW-5100 - Nastavenie ručičiek


quattroRS

Doporučené příspěvky

Dobrý večer. Chcel by som vedieť, ako sa dá zosynchronizovať digitálny čas, s časom na ručičkách na modeli Casio PRW-5100 🙂 Pri pokuse o nastavenie 24 hodinového časového režimu na digitálnom displeji som nechtiac odstrelil ručičky, a rozdiel času na displeji a na ručičkách je približne 62 minút 🙁 Dá sa to nejako opraviť??? 🤔 Za akékoľvek rady, ktoré mi pomôžu tento problém vyriešiť, budem vďačný 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Frostie napsal:

Jedna věc je, nastavit ručky manuálně dle návodu. Druhé, mnou preferované řešení, by bylo vyvolání manuální RC synchronizace a mělo by to být ok.

Vyskúšam tebou spomínanú druhú možnosť, ale v návode sa spomína, že hodinky každú hodinu kontrolujú, či majú ručičky a displej rovnaký čas, ak nie, tak ručičky skorigujú, a práve na toto čakám 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Frostie napsal:

Jedna věc je, nastavit ručky manuálně dle návodu. Druhé, mnou preferované řešení, by bylo vyvolání manuální RC synchronizace a mělo by to být ok.

Priateľu, tebou navrhované riešenie, žiaľ, nepomohlo 🙁 A najhoršie je to, že z manuálneho nastavenia ručičiek som úplný jeleň 🙁 Ale ďakujem ti za radu, inokedy sa mi možno bude hodiť, a budem si ju pamätať 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Frostie napsal:

Tak to mne moc mrzí, ale více poradit neumím emoji3525.png

Ďakujem už čo i len za prejavenú snahu pomôcť 😊 Nakoniec sa to opravilo, aj keď to nebola moja zásluha 🙂 V návode k obsluhe hodiniek sa píše, že hodinky každú hodinu kontrolujú a korigujú nesúlad nastavenia času na digitálnom displeji, a na ručičkách, a automaticky ho vyrovnávajú v rozsahu 5 minút až jednej hodiny, v mojom prípade tento systém vyrovnal rozdiel 3,5 hodiny v čase na digitálnom displeji a na ručičkách, ručičky teraz ukazujú navlas rovnaký čas, ako digitálny displej, ale ak mám pravdu povedať, očakával som to 🙂 A to z toho dôvodu, že som videl v jednej upútavke na hodinky od Casia, kedy sa hodinky pomocou tohto systému korigovali aj v prípade rozdielu niekoľkých hodín 😊 A musím povedať, že ma to veľmi potešilo 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...