Přejít na obsah

Tissot T-Touch Connect solar


MPD

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 159
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 4. 8. 2021 v 16:22, antitomas napsal:

Mě včera přišla aktualizace v4.1.6 🤔

V minulé aktualizace mě nutili hrát basket, teď otravují s kolama (aplikace Vuelta). Chápu, že tyhle akce sponzorují, ale nutit to všem?

Já mám stále 4.1.0 a nic novějšího mi to nenabízí. Mám Apple, tak jestli na Androidu nebyla nějaká drobná oprava.  Jinak si to nedovedu vysvětlit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to trochu domotal. V hodinkách firmware 4.1.0 a dneska dorazil nový update aplikace v4.1.7

Občas se mi stane, že i když mám hodinky na ruce a tel. v kapse, tak s hodinky odpojí a musím otevřít apku, aby se zase spárovaly. Doufám, že to vyřeší update, jinak spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, antitomas napsal:

Tak jsem to trochu domotal. V hodinkách firmware 4.1.0 a dneska dorazil nový update aplikace v4.1.7

Občas se mi stane, že i když mám hodinky na ruce a tel. v kapse, tak s hodinky odpojí a musím otevřít apku, aby se zase spárovaly. Doufám, že to vyřeší update, jinak spokojenost.

Tak to já na iPhone i appka v4.1.0 a všimnul jsem si, že oproti hodinám řízených rádiem jdou o dvě až tři sekundy pozadu. Ještě zkusím čas porovnat s Garminem podle GPS. Docela by mě zajímalo kde se ta nepřesnost bere. Na první pohled mi to přišlo, že iPhone jde o sekundu později a hodinky o další sekundu za iPhone. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj.

Všiml jsem si, že snad všechny eshopy mají u těchto hodinek napsáno, "zrušeno", nebo "ukončen prodej"...

Nemáte náhodou někdo info, jestli je tohle jen regionální věc a nebo jestli Tissot prostě opravdu ukončila prodej tohoto modelu ?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me je Tissot zatim oficialne neumoznil na nekterych trzich prodavat. Chtel jsem je koupit v CR uz vloni a dovozce (Minuta CZ) mi sdelil, ze nektery modely se dostanou na maly trhy, coz nas urcite je, s rocnim nebo i delsim zpozdenim. Takze jsem je nakonec koupil v DE v lednu.

Puvodne mely byt v CR v prodeji v lete, pak podzim a pokud to Tissot zase posunul, tak mozna prodejci prodej pozastavili, protoze nedokazou rict, kdy budou.

Jestli je chces, kup je napr. v DE https://www.uhrinstinkt.com/search?sSearch=tissot+t-touch+connect

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak uz je to rok a par dni, co mam T-Touch Connect Solar. Za tu dobu probehlo par aktualizaci mobilni apky i firmwaru hodinek, vc. pridani par funkci. Slibovana navi (oziveni GPS) zatim nikde, ale to zrovna neni funkce, co bych potreboval.

Baterie: poprve a naposledy nabito v den dodani, od te doby jen solarni pohon. Od rijna 2021 zase nosim vic TG Aquaracer v automatu, tak Tissoty prisly o dva dilky baterky. To vyresi cca hodina na slunci.

Jedinne minus bych dal za trnovou sponu, preklapeci jako u mych predchozich T-Touch Solar Expert II mi vyhovovala lip. Bohuzel reminky nejsou kompatibilni.

Zvazuji, ze poridim cerveny reminek, at to trochu ozivim. Jen musim koupit "venku", Tissot stale neumoznil prodej Connectu v CR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj tak to vypadá, že vážně Tissot tady nebude prodávat? No moc nechápu, myslím, že by měli úspěch. Hybridních hodinek tu moc není.
Prosím pro uživatele Tissot: Když vám přijde zpráva nebo jiné upozornění lze si aspoň přečíst kousek nebo jde jen o klasické upozornění bez textu.
To nabíjení je fakt super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 4/12/2022 at 9:01 AM, MPD said:

Ahoj tak to vypadá, že vážně Tissot tady nebude prodávat? No moc nechápu, myslím, že by měli úspěch. Hybridních hodinek tu moc není.
Prosím pro uživatele Tissot: Když vám přijde zpráva nebo jiné upozornění lze si aspoň přečíst kousek nebo jde jen o klasické upozornění bez textu.
To nabíjení je fakt super. emoji106.png

Mozes si precitat v podstate presne to iste ako vidis v notifikacii v telefone.
Len to vidno v 3 riadkoch a posuvas si to koleckom.
Obrazky sa nezobrazuju.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pátrám jak můžu, ale u nás v ČR jsou tyto hodinky pořád nedostupné. Nechápu. Jsem do nich blázen, tak si pro ně zajedu někam ven. Jenom by mě prosím zajímalo - Je nějak podsvícený ciferník? Z videí a návodů jsem pochopil, že ručičky a ikony v místech čísel jsou fosforové, ale nesvítí. Jde mi o to, zda, když se v noci probudím, tak stisknustím některého z tlačítek uvidím aktuální čas. Abych nemusel rozsvěcet stolní lampičku, nebo hledat mobil. Děkuji za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Pípa napsal:

Pátrám jak můžu, ale u nás v ČR jsou tyto hodinky pořád nedostupné. Nechápu. Jsem do nich blázen, tak si pro ně zajedu někam ven. Jenom by mě prosím zajímalo - Je nějak podsvícený ciferník? Z videí a návodů jsem pochopil, že ručičky a ikony v místech čísel jsou fosforové, ale nesvítí. Jde mi o to, zda, když se v noci probudím, tak stisknustím některého z tlačítek uvidím aktuální čas. Abych nemusel rozsvěcet stolní lampičku, nebo hledat mobil. Děkuji za případnou odpověď.

Podsvícený je spodní displej, tam lze nastavit čas. Jinak pouze luminace ručiček. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, antitomas napsal:

Mam tam nastaveny datum, ale ty tam muzes mit nastaveny cas porad. Tak neni nutny to prehazovat.

Podle me se tu Connecty nebudou prodavat, tak doporucuju koupit venku. Ja jsem kupoval na uhrinstinkt.de

Ahoj antitomas. Děkuju moc za rady a názory. Úplně jsem na nich ulítnul a je rozhodnuto. Jdu do nich. Ovlivnit se už nenechám 😀, ale je na nich něco co Tě (nebo Vás všechny) štve? Jestli se nemýlím, tak je užíváš už víc než rok, tak je máš zmáknutý do dtailu. Ta baterka fakt vydrží 6 měsíců? Někde jsem četl, že se snad počítá s GPS. Ty by znamenalo, že hodinky už v sobě mají GPS modul a jenom se čeká na software. To mi ale přijde divný. Stejně je chci. Zkouším to vykomunikovat a zajedu si pro ně. Až budou na ruce, dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Facebooku si stěžují na problémy s připojením. Já na iOS neměl nikdy problém. Druhá, častá vada je loupání barvy z lunety. Já dlouho nic a najednou během týdne taky barva pryč. Tam kde stále držela, tak jsem tomu pomohl. Mě to nevadí, Tissot to mění na záruku, ale znamená to být skoro měsíc bez hodinek. Takže já jsem bez N, E, S, W a pár teček.  Osobně bych radši celou černou lunetu, tak jak to má např. Garmin Fenix.... Kde nic není, nemůže se časem odloupat...

IMG_4636.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...