Přejít na obsah

Tissot T-Touch Connect solar


MPD

Doporučené příspěvky

V 6. 8. 2022 v 9:07, Pípa napsal:

Je to možný. Dává to smysl.

Zdravím lidičky tak od června jsem také hrdým majitelem T touch. V modré barvě. Mám trochu dilema pták jsem se zda je možné se s hodinkami koupat v moři a prodejce mi napsal že výrobce to nedoporučuje,ale nevím zda kvůli hodinkám nebo spíše kvůli pásku,který je kombinace silikon látka a kůže. Jinak se mi ještě neabgrejdovaly a mám fimwer 5.0.18 Tak nevím, zda je to, proto že mám androidacky tel. Nebo něčím jiným. Nevíte někdo? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 159
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To bude tum, ze mas Android. Ale ve skupine na FB nekdo psal, ze vydani update je blizko. S iphone funguji bezchybne.

S hodinkama jsem celou dovolenou plaval v mori a bez problemu. Jen logicky nefunguje dotyk. sklo a nesmis mackat cudliky, to ale asi plati u vsech hodinek.

V lednu budu mit svoje 2 roky a porad jsem z nich nadseny. Musim se vylozene nutit vzit si Aquaracery v automatu 😎

Nedavno jsem byl ve Stuttgartu na Oktoberfestu a vedle u stolu byla parta z USA a jeden mel ty modry. Jsou paradni, kdyz jsem objednaval svoje, bohuzel jeste tahle varianta nebyla ani ohlasena, jinak bych pockal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, antitomas napsal:

To bude tum, ze mas Android. Ale ve skupine na FB nekdo psal, ze vydani update je blizko. S iphone funguji bezchybne.

S hodinkama jsem celou dovolenou plaval v mori a bez problemu. Jen logicky nefunguje dotyk. sklo a nesmis mackat cudliky, to ale asi plati u vsech hodinek.

V lednu budu mit svoje 2 roky a porad jsem z nich nadseny. Musim se vylozene nutit vzit si Aquaracery v automatu 😎

Nedavno jsem byl ve Stuttgartu na Oktoberfestu a vedle u stolu byla parta z USA a jeden mel ty modry. Jsou paradni, kdyz jsem objednaval svoje, bohuzel jeste tahle varianta nebyla ani ohlasena, jinak bych pockal.

Ahoj antitomas. S tím mořem mě to taky zajímá. V létě jsem se válel měsíc v Chorvatsku, ale neměl jsem odvahu si nechat hodinky na ruce. Nemám obavu, že by snad do nich nateklo, ale dost se tu (a i na fb) řeší odlupování svítící vrstvy na lunetce. Pokud se nepletu, tak i Ty jsi to řešil. Nebo to je blbost? Říkám si, že právě ta slaná voda by tomu odlupování mohla pomoct. Pokud jsem úplně mimo s mým odlupovacím stihomamem, tak budu jenom rád, když mi to někdo vyvrátí. Jinak jsem z nich úplně vyvátej. Mám je od prvního května a pořád mě berou. Za těch 5 a půl měsíce jsem je nabijel jenom když jsem je v tom květnu přivezl domů. Fakt skvělá hračka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uprimne, vletet s nimi do more nebylo uplne v planu. Neuvedomil jsem si, ze je mam na ruce a skocil jsem do vody... pak uz jsem to neresil a koupal se celou dovolenou, skakal ze 4m utesu a pohoda.

Odloupavani jsem neresil, mam je skoro dva roky, nosim pod kosili, mikinou, mam je na treninky a porad jak nove. Mozna je to prvni produkcni serie a az potom to zacali sidit 😂 kazdopadne pokud by me to potkalo, tak doufam, ze do ledna, dokud jsou v zaruce. Ale nic tomu nenasvedcuje...

Jedinna vec mi chybi. Kdyz dam telefon do ticheho rezimu, tzn. u japka prepnu tlacitkem na boku, tak hodinky porad pipaji apod. Takze musim jeste prepnout na hodinkach... kdyby to fungovalo automaticky se zmenou na telefonu, bylo by to super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, antitomas napsal:

No uprimne, vletet s nimi do more nebylo uplne v planu. Neuvedomil jsem si, ze je mam na ruce a skocil jsem do vody... pak uz jsem to neresil a koupal se celou dovolenou, skakal ze 4m utesu a pohoda.

Odloupavani jsem neresil, mam je skoro dva roky, nosim pod kosili, mikinou, mam je na treninky a porad jak nove. Mozna je to prvni produkcni serie a az potom to zacali sidit 😂 kazdopadne pokud by me to potkalo, tak doufam, ze do ledna, dokud jsou v zaruce. Ale nic tomu nenasvedcuje...

Jedinna vec mi chybi. Kdyz dam telefon do ticheho rezimu, tzn. u japka prepnu tlacitkem na boku, tak hodinky porad pipaji apod. Takze musim jeste prepnout na hodinkach... kdyby to fungovalo automaticky se zmenou na telefonu, bylo by to super

Tak mě se sloupala všechna písmena a nějak to neřeším. Měli to udělat jen vyražené a byl by klid. 

Ale nechápu jak hodinky používáš s telefonem. Já mám iPhone skoro stále přepnutý to tichého režimu a jediná hlasitá notifikace jsou hodinky. Kdyby to fungovalo jak by si chtěl, tak bych z toho byl nešťastný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím všechny! Taky jsem se pro tyto hodinky rozhodl a jsou úžasné, nicméně, mrzí mě poměrně hodně slabé vibrace, které při oznámení na ruce vůbec necítím a při příchozím hovoru velmi slabě. Na hodinkách Samsung byly vibrace vždy cítit perfektně a vůbec by mě nenapadlo, že tady budou tak slabé, mám variantu s titanovým tahem, máte to s těmi vibracemi také tak? 

Upraveno uživatelem Quentin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Quentin napsal:

Zdravím všechny! Taky jsem se pro tyto hodinky rozhodl a jsou úžasné, nicméně, mrzí mě poměrně hodně slabé vibrace, které při oznámení na ruce vůbec necítím a při příchozím hovoru velmi slabě. Na hodinkách Samsung byly vibrace vždy cítit perfektně a vůbec by mě nenapadlo, že tady budou tak slabé, mám variantu s titanovým tahem, máte to s těmi vibracemi také tak? 

Mám taky s titanovým řemínkem a ty vibrace jsou opravdu slabé. Ale i když mám na telefonu vypnutá veškerá oznámení (zvuk, vibrace), tak se mi ještě nestalo, abych zmeškal hovor. Občas nezachytím příchozí zprávu, ale hovory zaznamenávám v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, antitomas napsal:

Mám ref. T121.420.47.051.03 a vibrace mi přijdou v pohodě. Nemáte je na tahu moc navolno?

Máš pravdu. Občas (když je zima) se mi stane, že se mi hodinky na zápěstí protočí. To zkrácení tahu v tom určitě bude hrát roli. Díky a AhóóóJ!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mě se vrací z reklamace, klasický problém loupajících se popisů na lunetě. Jinak maximální spokojenost, jen jsem zvědav jak si zase budu zvykat. Teď jsem měsíc nosil CITIZEN ProMaster, které jsem koupil v Itálii za poloviční cenu než v ČR a potřeboval jsem si je užít a zatím mě neomrzely. Tak jsem to využil a poslal na reklamaci Tissoty. Tak jestli PPL nezklame, tak je zítra okolo poledne mám na stole. Prý jsem dostal jako omluvu nějaké cestovní pouzdro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 3. 2023 v 19:06, antitomas napsal:

Bure: 850 € byla cena při zahájení prodeje v 2020, takže cena super. Jaká reference?
Já jsem maximálně spokojený. I když pokud se splaším a pořídím, co mám vyhlídnutého, tak je asi pošlu dál...

Jeste nedorazily, bohuzel. Obchodnikovi trvalo 5 dni, nez je poslal. Ted jsou v DHL centru v Praze, takze zatim nemuzu referovat. 
 

BTW: to se ty indexy odlupuji vsem? Za ty prachy bych cekal, ze takove detske nemoci necekal. A co po reklamaci, odloupne se to pak zase?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někomu drží stále, někomu se odloupnou. Nosil jsem je stále, ale žádná sauna, moře, nebo práce v prachu. Možná párkrát koupání ve sladké vodě. Taky mě to překvapilo, už jsou zpět, stálo mě to okolo 600 Kč za poštovné. Zpět přišly s cestovním pouzdrem od Tissot. Tak uvidíme. Mezitím jsem si zvykl na Citizen, tak nevím kdy je dám zase na ruku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem svoje hned jak sly do prodeje, dostaly se ke me zacatkem ledna 2021.

Barva indexu drzi, nemam problem s pripojenim (iPhone 13 mini), uz jsem s nimi omylem absolvoval i trenink am. fotbalu a vse naprosto v pohode, porad jak novy.

Ale kdyz ctu na FB, co s tim ma spousta lidi za problemy, tak si rikam, ze Tissot si nejlepsi jmeno timto modelem neudelal.

Kazdopadne je mam rad, automaty TG Aquaracer se na ruku skoro nedostanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, BURE napsal:

Jestli se ty indexy budou odlupovat, asi to poresim jako jeden mistni clen. Oloupu to cele a bude… :D Davat 600 za postu a byt mesic nebo jak dlouho bez hodinek, to by mi nevynahradil ani ten futral. 

Jo, tak ten člen jsem byl já. Kdybych si nepořídil novou hračku, tak bych to nikam neposílal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, jinjo napsal:

Jo, tak ten člen jsem byl já. Kdybych si nepořídil novou hračku, tak bych to nikam neposílal. 

Jo, mas recht! Uvidime, jak na tom budou indexy na tech mych. Setrit je urcite nebudu. Kdyz se to zacne loupat, tak to ostrouham vsude a bude to taky dobry… ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsou doma, konecne! Zatim si zvykam, takze je brzy na nejake soudy. Prijemne me prekvapily v tom, jak se pres svoji robustnosti prijemne nosi. Co me trochu zklamalo, ze ztraci pomerne rychle spojeni s mobilem a nektere detaily jsou v ramci cenove relace celkem hrackovite. Po nejakem case pouzivani napisu kratkou recenzi. ;)

779C882E-A57C-48E4-B237-685CCA666C02.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...