Přejít na obsah

Kde hledat originální příslušenství TUDOR?


didoodje

Doporučené příspěvky

Ahoj všem

Doufám, že jsem dotazem trefil sekci a také, že jsem neminul podobné otevřené téma.

Jako hodinkový greenhorn bych se rád zeptal, kde se dá v ČR nakoupit příslušenství k hodinkám Tudor jako spony a řemeny, pokud se tedy dá oficiálně koupit nové mimo nákup s hodinkami a případně také, jak bezpečné je brát to mimo Chrono24, třeba někde z ebay. Narazil jsem na lákavé inzerce typu:

https://www.ebay.com/itm/22mm-Leather-Strap-with-Clasp-Buckle-For-Tudor-Watch-Brown/254814324466?hash=item3b541e06f2:g:ubYAAOSwS-NfrTop

https://www.ebay.com/itm/18mm-SS-Deployment-Buckle-Clasp-For-Tudor-Watch/293912403153?hash=item446e8b5cd1:g:IlAAAOSwN41fERVk

Ale evidentně to s těmi cenami musí být fake, protože se to pohybuje na 10-20% cen sortimentu na Chronu. Díky za tipy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, v eshopu u Bechyneho jsem nic nenasel, tak se mrknu do butiku az otevrou.
Na ceny se taky dvakrat netesim ale co uz : )

Heled asi nemusíš čekat, až otevřou. Zkus zavolat a objednat nebo aspoň poptat po telefonu a když si domluvit schůzku, tak dovnitř by te měli pustit :) Btw co shanis za řemen?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On asi každý AD bude schopen dodat i příslušenství značek ve svym portfoliu, jen je pravda, že to samostatně jako spony, řemeny, apod. nevystavujou na webu a musí se extra poptat. A ceny, to už je úplně jiná kapitola - ale zase když už si člověk koupí Tudory, proč je pak prznit příslušenstvím z eBaye...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, všem, narazil jsem na stejný "problém" jako chronokolega výše.. Nejen Ebay, ale i Etsy. Takže nezbývá, než Bechyně/Koscom. 

Jinak pro znalé - nemá někdo tušení, zdali by Tudor dělal (a šlo by sehnat) trnovou sponu 16/18mm? 

Moc díky!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...