Přejít na obsah

Glashutte original SeaQ Panorama date


Bayard

Doporučené příspěvky

Nádhernej kousek! Big date, 100h rezerva nátahu a 30barů WR.

Škoda, že už jsou poměrně velké (43,2mm) a vysoké (15,65mm), ale zrovna výška má důvod vzhledem 30barům a DIN 8306 i ISO 6425 standardům v kombinaci s průhledem.

Máš je i s tahem?  Co jsem je zkoušel na tahu, tak z té mikroregulace by si měli vzít ostatní výrobci příklad.

Na ruce ti sednou skvěle!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle při kolmém pohledu (který si při focení placatých rolád kvůli přímému odrazu moc neužijete) vypadají úžasně, panoramadate čitelné z libovolného úhlu je taky pecka. Chápu že kvůli výšce chtěli aspoň lunetu udržet nízko - akorát ten “retro zaoblený” safír už při pohledu ze strany dost výrazně opticky deformuje číslice, škoda že to nevyřešili spíš stylem á la Omega ~ hranatá poklička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš recht že tohle krušnohorské koaxiální jednovrstvé provedení “bigdate” vynikne nejlíp s tmavým podkladem, na kterém ten (taky tmavý) předěl mezi číslicemi přirozeně zmizí. Já takhle vloni na jaře prošpekuloval podobně řešené (a v provedení s bumpery/karbonem/luminiscenci/panoramadatem dost těžko sehnatelné) Belisary, za cenu která byla proti těmhle überpotápkám sotva desetinová - a taky to bylo hlavně kvůli neladícímu patkovému fontu a “pozitivní” barvě data, se kterýma mi to prostě nešlo pod fousy... -_-

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Je to moje subjektivní hodnocení, ale jsou to opravdu dobré hodinky. To sklo láme pohled z různých stran, je to pokaždé jinak. Vyfotit to moc nejde.

Strojovna pěkná a Glashutte zpracování a přesnost +3s/týden a to dlouhodobě. .... ale jak to běží, každému se líbí něco jiného

IMG_5850.jpg

IMG_5848.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

@vikinhoOpravdu je po 9 letech na Chronomagu tak těžké otevřít si stránky výrobce a nebo libovolného prodejce? Malá verze = 39,5mm, s obyčejným strojkem 39-11 (40h rezerva chodu bez Panorama Date) - prostě jak nudné staré Rolády a nebo o řád levnější konfekce s 2824/SW200... 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Nechci zakládat nové vlákno, tak využiju "sesterské" Seaq. Co říkáte na shark mesh? Nepřeháním to? Oproti originálnímu kaučuku je to jiný pocit na ruce, ale pořád se nosí fantasticky pohodlně. 

P_20240317_183151.jpg

P_20240317_183605.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...