Přejít na obsah

Ultimatni chrona - hledam 'nafurt'


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Podle mě ultimátní a nafurt musí být z nějaké řady, co si drží jeden ksicht napříč generacemi. A kde je naděje, že si stejný ksicht jen s mírnou evolucí udrží i dál.

Když se řekne Defy, vždycky mi v hlavě vyskočí ty barevné modely z minulé dekády (jo měl jsem je taky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim uznat, ze ty nejlepsi tipy podle me uz padly. AP, VC, GO, tomu se tezko konkuruje. Napadly me jeste JLC Master Chrono, ale ja osobne bych na nich nepokousal ty hranaty pushery a postradal bych integrovanej tah.
2027648.png.crop.1000.high.grey.jpeg

Edit: @Roland Sands byl rychlejsi, zatimco jsem hledal Portuguese classic chrono 🙂

1649824.jpeg.transform.buying-options_wa

Upraveno uživatelem Karussell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, sashator napsal:

Já bych bejt tebou šel do Royal Oaků. Další zajímavou volbou by mohly být Defy

Defy jsem mel na ruce, ackoliv maji 44mm, nejak mi pripadaji moc velke...

před 8 minutami, Roland Sands napsal:

JLC

na obrazku super, ale na ruce strasne dedkovske, tak starej paprda jeste nejsem! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu, zrovna malý nejsou. Ale narovinu- sám víš, že ti tu už asi nikdo nedá tip na něco, o čem bys nevěděl;) ....jo a ty Octa jsou krásný (i to El Primero uvnitř je fajn), ale nevim jestli jsou to hodinky 24/7

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Karussell napsal:

Musim uznat, ze ty nejlepsi tipy podle me uz padly. AP, VC, GO, tomu se tezko konkuruje. Napadly me jeste JLC Master Chrono, ale ja osobne bych na nich nepokousal ty hranaty pushery a postradal bych integrovanej tah.
 

Edit: @Roland Sands byl rychlejsi, zatimco jsem hledal Portuguese classic chrono 🙂

 

me se libi i IWCcka yachty, ale ty chrono cudliky u nich vypadaji jak obraceny bravafky :) :) :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ultimátní a nafurt musí být z nějaké řady, co si drží jeden ksicht napříč generacemi. A kde je naděje, že si stejný ksicht jen s mírnou evolucí udrží i dál.
Když se řekne Defy, vždycky mi v hlavě vyskočí ty barevné modely z minulé dekády (jo měl jsem je taky).


Souhlasim, nemam rad ty divociny, co z historickych modelu jsou nektere znacky schopne udelat, aby to plne ‘vytezili’. Proto treba nechci moc el primero - tech variant, vsetne doutnikovych ve zlate, uz je na muj vkus prilis :(

Uvazol jsem i o A384, ale opet stejna story - ‘tezi’ to ma maximum s barevnyma variantama :(


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omega se též snaží vytěžit z Moonů co se jen dá, takže sem nového Snoopyho ani dávat nemusím:
obrazek.png.5271d6c6f2249af20216f958702f76ca.png

Nicméně neotřelé a přesto univerzální jsou třeba Polo od Piaget:

obrazek.png.0cfb10c9fed1fb27326777af298f20ad.png

Z levnějších třeba C.F. Bucherer Manero:

obrazek.png.8ac4d3c48f3bbe378765c43b9b024b0e.png

Pilotky od Zenithu:

obrazek.png.1342cbb317782b37a49ed124e5ea5783.png

Nebo PAM Luminory, ale ty už budou asi velký:

obrazek.png.4deb9c979158e5f44714e9588d27632f.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, IzTaPa napsal:

ty by se mi libily, ale ackoliv jsem trochu lepe placeny delnik kapitalismu, stale jsem jenom ten delnik... :)

Hodinky v tvojom výbere sú skutočne "delnícke" 😄 U mňa z APčiek vedú Code 11.59 chronograph a pri skromnejšom rozpočte by som išiel znovu do Ulysse Nardin Diverov - hodinky, ktoré sú za mňa top v danej cenovej kategórií. ... ale ako sa hovorí, 100 ľudí, 100 chutí a ani neviem, čo teraz fičí v robotníckej triede 😄

6bf0c280185486f9bb7647af380c9a19.png

2019-Ulysse-Nardin-Diver-Chronograph-44mm-Review-2.jpg

Watches_950x950_1183-170-3_93.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...