Přejít na obsah

Viennatime 2009


dknespl

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Wempe? To je ta firma, ktera delala za 2. svetove valky B-Uhr?

 

přesně, byl jsem překvapen, že tam měli několik modelů IWC s vlastním logem, vedle byla jejich vlastní

produkce, cenově podobně jako Rolex, Panerai, atd., zajímalo by mě, kdo to pro ně dělá, jinak obchod na 1

a rok záruky navíc taky nedává každý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně, byl jsem překvapen, že tam měli několik modelů IWC s vlastním logem, vedle byla jejich vlastní

produkce, cenově podobně jako Rolex, Panerai, atd., zajímalo by mě, kdo to pro ně dělá, jinak obchod na 1

a rok záruky navíc taky nedává každý

 

Některé modely vyrábí Nomos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Rok se s rokem sešel. Chtělo by to změnit titulek na 2009. Letos to je 13.-15.11. Buhužel to zatím vypadá, že tam nejedou akademici z AHCI. Jinak účast bohatá viz obvyklé stránky http://www.viennatime.at/. Na Munichtime je ale asi ještě větší http://www.munichtime.de/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak kdo z vás byl na letošní Viennatime 09, nebo na Munichtime 09? Já ano (teda ve Vídni) a jelikož se necítím na nějakou delší recenzi, tak jen malý zlomek skvostů, které jsem viděl na vlastní oči, či dokonce držel v ruce :sweatdrop:

 

Fotek je málo, protože mě zradil foťák a navíc se to přes bezpečnostní sklo nedalo vůbec vyfotit :crying_anim:

 

Z těch nejzajímavějších musím jmenovat moji oblíbenou značku Jaeger-LeCoultre, kde mimo klasické produkce a takových "obyčejných" hodinek jako jsou Duomètre Ă  Chronographe prezentovali absolutní špičku, nejkomplikovanější náramkové hodinky na světě Hybris Mechanica Grande Sonnerie. Hodinky, ke kterým dostanete zdarma ještě Gyrotourbillon a Reverso Triptyque, spolu se 700kg sejfem.

 

U A.Lange & Sohne měli mimo klasických Lange 1 a Datograph také úžasné Lange Zeitwerk, na živo vypadají úplně úchvatně a až vyhraju ve Sportce, určitě budou na mém wishlistu.

 

Příjemně mě překvapila produkce Breguet, které jsem považoval za vhodné pouze k obleku, ale přímý kontakt s nimi byl velice působivý. Také produkce značky Hublot stojí za prohlédnutí si na vlastní oči, jelikož na obrázcích mě nechávali vždy chladným a "na živo" jsou to neskutečně zvláští, neotřelé a luxusní hodinky.

 

Zvláštní pozornost musím také uznat značce Ulysse Nardin, na stánku prezentovali vedle šíleného modelu Freak i Sonata Cathedral Dual Time (úžasný zvuk alarmu) a také, díky velmi milému prodejci, jsem v ruce držel 889-70 z úchvatného Trilogy Setu (cena celého setu je cca ?300.000,-).

 

Vystavovatelů zvučných, i méně známých značek tam bylo kolem 20-30 a nechyběli Vacheron Constantin, Piaget, malý stánek měl i Audemars Piguet a jediný, koho jsem postrádal byl Patek Philippe.

 

Mějte hezký večer!

post-679-1258320432.jpg

post-679-1258320450.jpg

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strčil jsem tam rypák a po dvou hodinách jsem se do obyčejného světa vrátil klidný. Když budu mluvit o dostupných hodinkách, tak mě nic extra nezaujalo, ani vyloženě nenaštvalo - totam je loňské okouzlení z Blancpain FF nebo Hublot, zklamala mě expozice Zenith, AP, Panerai. Nicméně PAM 312 jsem dosud naživo neviděl a musím si opravit názor - jsou to moc pěkné hodinky. Z celé výstavy se mi pak asi nejvíc líbily Raymond Weil Nabucco v PVD úpravě - kdyby stály 2000 ojro a ne čtyři, tak bych o nich uvažoval. Asi největší hnus, co tam byl, byly Fortis Stratoliner. Příští rok už nepojedu - nestojí to za to, lepší je jít do hodinářství.

post-1578-1258382147.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...