Přejít na obsah

Zenith Chronomaster Sport


sashator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 minutami, blackhead napsal:

Dobry je, ze se da Z koupit klidne i 20 az 30 % pod mrsp, takze to nakonec nebude takova darda.

Tak ty jako milovník Zenithu si je určitě časem pořídíš a pak na mě budeš myslet a třeba se dohodnem;)jako fakt musim říct, že se mi líbí. Navíc lug2lug maj očividně téměř stejnej jak Daytony, tak by se mohly i dobře nosit. Asi budou o chlup vyšší (tenhle údaj jsem nikde neobjevil, tipuju to tak 13-14mm), ale to by nemusel bejt problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od rána na ně opakovaně koukám a líbí se mi, né že né;-)) konečně bych už mohl něco od Zenithu vyzkoušet, dodnes jsem je nikdy neměl😅 asi se mi víc zamlouvají ty černé- subtilní, decentní, hezký.. kolik je cenovka retail a kdy budou k mání..?

Upraveno uživatelem tikzot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta k nim už ale tak nějak patří, El Primera jsou jedny z mála, kde mi to vlastně ani zásadně nevadí...a myslím, že budou i dobře sedět na ruce, ten tvar pouzdra kompenzuje výšku. Ale to bude hodně individuální

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, sashator napsal:

Tak ty jako milovník Zenithu si je určitě časem pořídíš a pak na mě budeš myslet a třeba se dohodnem;)jako fakt musim říct, že se mi líbí. Navíc lug2lug maj očividně téměř stejnej jak Daytony, tak by se mohly i dobře nosit. Asi budou o chlup vyšší (tenhle údaj jsem nikde neobjevil, tipuju to tak 13-14mm), ale to by nemusel bejt problém

Kup si novy ke kulatinam, nemusis furt kupovat jenom plesnivky! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, blackhead napsal:

Kup si novy ke kulatinam, nemusis furt kupovat jenom plesnivky! :)

Ty vole, pokud si budu něco kupovat ke svejm kulatinám, tak už to vychází zas na plesnivky:D ale je pravda, že nový maj něco do sebe, BLNR jsou díky tomu prakticky neprodejný....čím víc na ně čumim, tak se mi líbí verze s černym cifrem...a ty černý indexy jsou moc pěknej detail

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...