Přejít na obsah

Zenith Chronomaster Sport


sashator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

mám z nich takové rozporuplné pocity. zenith mám moc rád a tady je fakt hodně k mání, pořádně potuněný skvělý stroj, 1/10,  větší rezervu nátahu a mají i hacking, hurá! ale ta luneta mi tam nějak na první dobrou nesedí, jsem zvědav naživo. ty černé se mi tady na fotce líbí převelice. ale tu sponu, tu sponu, jako bych už u nějakých hodinek viděl...:-)

Zenith-Chronomaster-Sport-14.jpg

Zenith-Chronomaster-Sport-12.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, tkol napsal:

na druhou stranu je to brutální kopírka Dayton... :D 

Jestli už ty Rolady nezpůsobují lehkou paranoiu 🤣. Ať se dívám, jak se dívám, tak jediné co je stejné tak je hodinová a minutová ručička a barva/materiál lunety.  

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli už ty Rolady nezpůsobují lehkou paranoiu . Ať se dívám, jak se dívám, tak jediné co je stejné tak je hodinová a minutová ručička a barva/materiál lunety.  
Me to taky prijde dost rozdilne, a jak uz jsem psal, rolex driv pouzival do dayton zenith strojky, tak si za to pujcili design snad jen spony no
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, ondrejm napsal:

Jak jsem procházel instagram, tak pod některými příspěvky se už zmiňoval waiting list. Každopádně ale nebude tak dlouhý jako na daytony, resp se na něj bude aspoň dát dostat 😃

To je jen to pocatecni silenstvi, zachvili budou vsude. Btw na zenith DE eshopu jdou normalne objednat jsem koukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, IzTaPa napsal:

Tak kdyz uz se to tu proklada vtipama...

3bd7f2e8f3fe2415b04097936015a617.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Super nadsázka 👍, akorát já jsem detailista a tahá mě za oči, že místo vlka vidím "Sibiře", tak jsem to lehce upravil.

 

 

New.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...