Přejít na obsah

Zenith Chronomaster Sport


sashator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rybíz, díky, já chápu, co je doporučená cena u AD. Mě zajímalo, jestli tu info má  přímo od Bechyněho. Mě nebyli schopni poskytnout žádnou info, sice se snažili, ale byli pěkně zmatení.

Jinak k věci, líbí se mi obě varianty, jak bílá, tak černá a rozhodně mi příjdou zajímavější, než Daytony. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rybíz, díky, já chápu, co je doporučená cena u AD. Mě zajímalo, jestli tu info má  přímo od Bechyněho. Mě nebyli schopni poskytnout žádnou info, sice se snažili, ale byli pěkně zmatení.
Jinak k věci, líbí se mi obě varianty, jak bílá, tak černá a rozhodně mi příjdou zajímavější, než Daytony. 


A proc ti asi pisu, aby’s kupoval od tech, ktere hodinky zajimaji a ma zakazniku si vazi, ne v supermarketu, kde jim jsou lidi ukradeny ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, IzTaPa napsal:

Tak kdyz uz se to tu proklada vtipama...

3bd7f2e8f3fe2415b04097936015a617.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Vzhledem k vzájemnému cuchání vlasů mezi příznivci Rolex a Zenith na všemožných internetech se zdá, že marketingová divize LVMH udělala vše správně. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 1. 2021 v 10:04, Frantik napsal:

Skoda te datumky, ta je jako pest na oko. Jinak pekny, ta luneta jim dost pomohla.

Aspoň zvládli dať ku chronografom aj dátumovku, Rolex ku dátumovke zvláda maximálne lupu 😄 Ale nie, Daytony mám rád, len asi stále nejako nechápem Rolex ako celok 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...