Přejít na obsah

Zenith Chronomaster Sport


sashator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Poprve videno nazivo a musim uznat, ze ten cerny cifernik mi ucaroval vic. A myslel jsem si, ze budou v realu trochu vetsi, ale i tak se to da, co myslite? 


Kde jsi na ně byl? Já jsem byl cca týden zpátky v Beny a měli jenom černé. Ty byly parádní, ale rád bych omrkl i ty bílé...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
trosku to tu obnovim…ja som dostal ponuku od AD na 8150 eur v bielej farbe … vazne nad nimi premyslam nejake realne skusenosti majitelov po case???

Su super, za tie lowe sa ich aj zbavis ked ta prestanu bavit lebo to nieje rolex… ale su super inak, nosil som ich od januara a spokojnost velika…
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, tomtur napsal:


Su super, za tie lowe sa ich aj zbavis ked ta prestanu bavit lebo to nieje rolex… ale su super inak, nosil som ich od januara a spokojnost velika…

vela ludi kritizuje ocelovy tah a sponu je to take zle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, tomtur napsal:


Ale neee, na starom rolexe to bolo super pohodli na zenite sa to kritizuje… za mna super. Zober ich a nedumaj. Po troch mesiacoch uvidis… a budes spojo si myslim

Dakujem za info, ajtak sa rozhodnem az ked pridu a prepoklad je august, skorej sa neda. Ale pojdem ich asi pozriet do viedne ked budem mat cestu ci to stoji za to cakanie 😃😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...