Jump to content

Zenith Chronomaster Sport

Recommended Posts

• Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 2 minutami, Spok napsal:

Vždyť to je kopírka dayton:)

Prave naopak, rolex pouzival v daytonach strojek od zenithu a nakonec ho zkopiroval a prodava ho jako vlastni! :)

Edited by blackhead
před 4 minutami, blackhead napsal:

Dobry je, ze se da Z koupit klidne i 20 az 30 % pod mrsp, takze to nakonec nebude takova darda.

Tak ty jako milovník Zenithu si je určitě časem pořídíš a pak na mě budeš myslet a třeba se dohodnem;)jako fakt musim říct, že se mi líbí. Navíc lug2lug maj očividně téměř stejnej jak Daytony, tak by se mohly i dobře nosit. Asi budou o chlup vyšší (tenhle údaj jsem nikde neobjevil, tipuju to tak 13-14mm), ale to by nemusel bejt problém

Od rána na ně opakovaně koukám a líbí se mi, né že né;-)) konečně bych už mohl něco od Zenithu vyzkoušet, dodnes jsem je nikdy neměl😅 asi se mi víc zamlouvají ty černé- subtilní, decentní, hezký.. kolik je cenovka retail a kdy budou k mání..?

Edited by tikzot

Ale nejsem jistý tou výškou a tím, že budou sedět jako daytony, tomu se asi nic nevyrovná, tedy aspoň co já mohu říct ze zkušenosti...

1DAC4BED-A0A2-4393-AA5D-64DF7B0685B3.jpeg

Právě teď, Frantik napsal:

Skoda te datumky, ta je jako pest na oko. Jinak pekny, ta luneta jim dost pomohla.

No to je taky pravda...

Ta k nim už ale tak nějak patří, El Primera jsou jedny z mála, kde mi to vlastně ani zásadně nevadí...a myslím, že budou i dobře sedět na ruce, ten tvar pouzdra kompenzuje výšku. Ale to bude hodně individuální

Edited by sashator
před 22 minutami, sashator napsal:

Tak ty jako milovník Zenithu si je určitě časem pořídíš a pak na mě budeš myslet a třeba se dohodnem;)jako fakt musim říct, že se mi líbí. Navíc lug2lug maj očividně téměř stejnej jak Daytony, tak by se mohly i dobře nosit. Asi budou o chlup vyšší (tenhle údaj jsem nikde neobjevil, tipuju to tak 13-14mm), ale to by nemusel bejt problém

Kup si novy ke kulatinam, nemusis furt kupovat jenom plesnivky! :)

před 13 minutami, blackhead napsal:

Kup si novy ke kulatinam, nemusis furt kupovat jenom plesnivky! :)

Ty vole, pokud si budu něco kupovat ke svejm kulatinám, tak už to vychází zas na plesnivky:D ale je pravda, že nový maj něco do sebe, BLNR jsou díky tomu prakticky neprodejný....čím víc na ně čumim, tak se mi líbí verze s černym cifrem...a ty černý indexy jsou moc pěknej detail