Přejít na obsah

Jaký homage Rlx Submarinerů je nejlepší?


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Diablo1st napsal:

Takže ak nemá na origo suby má sa vykašlať na "homage" hodinky a radšej kúpiť AAA fake?!?

Nech sú homage akékoľvek tak kopírujú len dizajn, ale nie značku. 

Odporúčať niekomu kúpiť fake mi akosi hlava neberie.

 

Jestliže nerozumíš psanému textu a nadsazenému příměru, tak se se mnou laskavě nesnaž komunikovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, azeppelin napsal:

Myslím, smrtelně vážně. No, co by měl dělat... buď na to máš peníze, nebo si to zkrátka nekoupíš, jako cokoli dalšího. 

 

A to je u rlx právě problém už dva roky mám odložený cash na Daytony na spořáku...a koupit si nemohu nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Liqid napsal:

A to je u rlx právě problém už dva roky mám odložený cash na Daytony na spořáku...a koupit si nemohu nic.

Jasně, špatná dostupnost, ale podle mě to není legitimizující argument. Ani kdyby vyrobili deset kusů hodinek ročně, tak to nikoho neopravňuje udělat copy&paste pro vlastní obohacení. A ti výrobci to rozhodně nedělají jako poctu čemukoli, ale prostě za účelem zisku. Jako hommage chápu, když si fanda sežene rlx/cortebert strojek, dá jej do polštářkového pouzdra a ladí přesné nuance, tak aby měl 100% remake historického, dnes nevyráběného, modelu PAM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se celkem perlí :) Osobně nemám žádný problém s homage, když to někomu dělá radost. Já jsem zjistil, že mě to nikdy radost dělat nebude a byla to dobrá zkušenost. Za 25K už se dají koupit fakt pěkný hodinky, jako např. LHC, Aquis nebo ty Wardy, které za tu cenu budou jen těžko hledat konkurenci. Případně něco došetřit vzít třeba aquarecery a nebo ještě víc a vzít blackbaye.

Ale jak jsem již psal, pokud Ti bude dělat radost nosit Parnis suby, tak proč nééé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, shewcza napsal:

Tady se celkem perlí :) Osobně nemám žádný problém s homage, když to někomu dělá radost. Já jsem zjistil, že mě to nikdy radost dělat nebude a byla to dobrá zkušenost.

Přesně tak jsem to měl já. Jsem rád, že jsem ty Ginaulty zkusil. Bez existence Rolexu by to byly naprosto dokonalý hodinky. Ale veděl jsem, že bych je nenosil a ta kopírka by mě štvala čím dál tím víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uzavřu toto téma, názory jsem si poslechl, od tématu se to už trochu odklonilo.

Na začátku to byl nevinný dotaz a jak je vidět, co člověk to názor. 

Těm co radí koupit LHC, ORis, Wardy, Mida atd. vzkazuji, že je už mám, tedy další nepotřebuji

Těm co radí koupit fejky vzkazuji, že to není můj styl a nejde mi vyloženě o to logo na cifru, spíš o kvalitu strojku a náramku

Těm co radí koupit čínské noname vzkazuji, že by to musela být značka, jejíž název by mě nějak nenasíral, což zatím názvy Hajmdáler aj. nejsou

Takže z toho plyne zřejmě to, že zkusím Davosy, nebo Steinharty, jejichž Suby mě nějak neuráží. Ani ta značka OceanX mi nějak nevadí.

Jak jsem psal, nejsou to úplně reprezentativní hodinky a chci je na všední nošení.

Když budu chtít něco lepšího, mám Tudory, nebo hledám Seamastery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...