Přejít na obsah

HAZEAL Protagonist


Doporučené příspěvky

nevěděl jsem kam to šoupnout mezi Čínu a Hajzly tady ještě nejsou:)

asi mám nějaký vyhoření, protože to už jsou druhý číny za krátkou dobu. Loni jsem kupoval Seagull 1963 38mm se safírem

-velikost 38,5mm, strojek asi nějakej Seagull, ale nepovedlo se mi zjistit značení

-zpracování je perfektní, rozuměj: za ty prachy, tah je plnej 18/16mm s motýlovkou

-nedostatky: nemají safír, lug je jen 18mm místo 20mm, a lug to lug je dlouhej cca 48mm, klidně bych je bral bez datumovky, páč čísla jsou opravdu malá

IMG_20210123_085433.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a balení to byla na Čínu lahůdka, papírová taška s logem v hnědé metalíze + velká krabice s logem ve stejné barvě s krásnou šerpou, k tomu plastový nástroj na zmenšení tahu + 3 náhradní piny

manželka, když to všechno viděla, tak říkala, že jsem zas kupoval něco v rozmezí 10 až 20kKč:), tak se netrefila:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pěkný Nomos homage! Dokonce i nožky mají delší, aby to odpovídalo předloze. :) (Jen doplním, že mě homage nijak nepobuřují.)

Sklo je tedy nějaký minerál, nebo plast? Jaké mají dýnko? Mohl by si jej, prosím, cvaknout? Stejně tak kdyby se ti podařilo vyfotit i sponu a klidně i to příslušenství, které tě (i tvojí manželku) překvapilo?

Díky a ať dělají radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný fungující strojek není hnusný. Maximálně hůře obrobený a méně zdobený. :)

O "Hajzlech" toho totiž na netu moc není, tak je fajn, že je na fóru někdo, kdo je může otestovat. :) Vím, že u těchto hodinek to není tak důležité, ale sledoval jsi přesnost strojku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...