Přejít na obsah

Clubhouse


Doporučené příspěvky

Hele a v čem jsem diskuze o hodinkách lepší tam než tady?

Nepíšu lepší. Každopádně koncept, kdy se jen mluví je určitě zajímavej, pač musíš reagovat rychle v reálném čase. Chce to zkusit a uvidíš sám.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo kluci, tak na viděnou na Clubhouse
To Vám to fakt nepřipadá blbý si v hospodě za přítomnosti hostinského domlouvat jinej lokál?

Berte, buď v klidu. Pro mě je Chronomag stále neochvějná jistota, jen možná sociální frustrace doby covidové vyžaduje další možnosti komunikace.
Tak třeba na slyšenou.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Berte, buď v klidu. Pro mě je Chronomag stále neochvějná jistota, jen možná sociální frustrace doby covidové vyžaduje další možnosti komunikace.
Tak třeba na slyšenou.


Sent from my iPhone using Tapatalk

vubec mi nenapadlo srovnavat clubhouse s Chronomagem:( a brat to jako konkurencni Lokal.
Mam to stejne jako Chosef.
Omluva Bertovi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci tak ja som si to vytrdlal aby som mal pozvanku a zatial je to super napad, otvoris pivo das sluchatka a si jak v krcme na pive len mozes byt v trenkach. Ale tych par mesiacov bez ludi ma naucilo rozmyslat inak a preto nerozumiem preco sa tam europoslanec pytal cloveka co pestuje salaty na 20 aroch co si mysli o biohnojeni a kukam ze asi nepotrebujem ludi moc pocut.... eeeebem na to dam si pivo a v tichu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...