Přejít na obsah

Můj expediční film v České Televizi


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky jsem to s váma prožíval a docela mě mrzelo, že průvodce nedodržel slovo, ale nutno podotknout, že se nikomu z nich do toho průvodcování moc nechtělo.

Dál že pro vás nepřijeli s lodí na cestě zpět. Možná se na to vykašlali úplně, nebo jste se minuli o minutu, nevim, ale vysekali jste se z toho perfektně!

Voe, najít si utopenou pramici a na ní se zachránit? To chce kliku.

Jak říká klasik: Nejlepší plán je nemít žádnej plán, protože plán se vždycky posere. A tady se to potvrdilo taky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Murphy97 napsal:

Ja bych se rad zeptal jak se tam 10 dnu v dzugli vlastne nabiji technika? Fotak, kamera, baterky, telefony,... 

A jak jste ji chranili pred tou enormni vlhkosti?
 

Diky

Baterky sebou, měl jsem 15ks do foťáku a 6ks do drona. Nenabiješ tam nic, protože v lese je stín takže tahat na zádech. Mám je zabalený po jedné v celofánu a v nepromokavých vacích, večer u ohně suším foťák a objektivy 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, midloch napsal:

Vysvetleni neexistuje, my ho sami nevime.

Tohle mi právě přišlo supr. Průvodce zmizel, loď nepřijela, prostě tak to tam chodí...

Průvodce mi ale přišel cajk, když ctil závazek a nahradil na cestu syna. Ale bůhví co maj v palici.

Jak to vůbec maj v těch končinách se lhaním nebo nespolehlivostí? Když řekne "přijedu", myslí to v ten moment vážně (a pak se na to vyprdne) nebo od začátku kecá.

 

@midloch prej se tě mam zeptat, co to bylo za tu sršeň. Mladou kousla jedna taková v Koree a byl to prej mazec, že jí to korejský dr. cpal do sádry

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, bandicoot napsal:

Tohle mi právě přišlo supr. Průvodce zmizel, loď nepřijela, prostě tak to tam chodí...

Průvodce mi ale přišel cajk, když ctil závazek a nahradil na cestu syna. Ale bůhví co maj v palici.

Jak to vůbec maj v těch končinách se lhaním nebo nespolehlivostí? Když řekne "přijedu", myslí to v ten moment vážně (a pak se na to vyprdne) nebo od začátku kecá.

 

@midloch prej se tě mam zeptat, co to bylo za tu sršeň. Mladou kousla jedna taková v Koree a byl to prej mazec, že jí to korejský dr. cpal do sádry

Kdysi na Papuy, kdyz jsme sli ke Kombajum, tak jsme meli nosice a 14 dni s nima jedli, pili, chodili, pomahali jsme si pres klady a reky, vecer u ohne spolu zpivali.
Posledni den si vymysleli pribeh, ze jsme spali na miste co jednomu z nich patri (pristresek v dzungli) a chteli za to zaplatit 1000 usd.

Jelikoz jsme jim to nechteli dat, tak kamosovi natrhli ucho, rychle jsme zmizeli do chyse a oni kolem ni behali a palili sipy.
Nakonec jsme jim pohrozili, ze satelitem zavolame armadu a byl klid. Clovek nikdy nevi, co se jim muze v palici vylihnout 😂

Ad srsen, tak to nevim, dokonce jsem se na FB registroval v nejake celosvetove skupine vyzkumniku vos a ani tam uplne presne nevedeli, jen ze je to druh pralesniho srsne. 
Ja byl v pralese od vos pobodanej hodnekrat ale tidle srsni jsou fakt prej peknej mazec a neni to prdel dostat naraz vic zihadel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, midloch napsal:

Baterky sebou, měl jsem 15ks do foťáku a 6ks do drona. Nenabiješ tam nic, protože v lese je stín takže tahat na zádech. Mám je zabalený po jedné v celofánu a v nepromokavých vacích, večer u ohně suším foťák a objektivy 🙂

Dekuju za info 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horizon.tv to jistí 📺 

Akorát nevím jestli by tomu dokumentu spíš než označení "cestopis" nesedlo něco jako (pamětníci prominou) "triumf vůle" - míněno v původním a dobrém slova smyslu "veni, vidi, vici". Vyrazit bez map a ohledů na možné následky na konec civilizace, přelízt závory s varováním a zkříženýma hnátama, s průvodcem kterému by "soudný člověk" nevěřil ani "dobrý den" se vydat do skutečného zeleného pekla - a nakonec si po všem utrpení dokázat připustit, že (na rozdíl od naaranžovaných obrázků z instáče) i za tímhle koncem světa už je těch pár dekád kontaktů s civilizací znát (a po nálezu zapomenuté pramice za ni být i upřímně vděčný). Každopádně držím autorům palce, ať jim to nadšení vydrží a ve zdraví přežijí i příští cesty 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Radek124 napsal:

Horizon.tv to jistí 📺 

Akorát nevím jestli by tomu dokumentu spíš než označení "cestopis" nesedlo něco jako (pamětníci prominou) "triumf vůle" - míněno v původním a dobrém slova smyslu "veni, vidi, vici". Vyrazit bez map a ohledů na možné následky na konec civilizace, přelízt závory s varováním a zkříženýma hnátama, s průvodcem kterému by "soudný člověk" nevěřil ani "dobrý den" se vydat do skutečného zeleného pekla - a nakonec si po všem utrpení dokázat připustit, že (na rozdíl od naaranžovaných obrázků z instáče) i za tímhle koncem světa už je těch pár dekád kontaktů s civilizací znát (a po nálezu zapomenuté pramice za ni být i upřímně vděčný). Každopádně držím autorům palce, ať jim to nadšení vydrží a ve zdraví přežijí i příští cesty 👍

Tvuj koment je ten nej ze vsech. 100% jsi pochopil smysl celyho tohodle naseho projektu a diky za to! 👍👍😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...