Jump to content

Tissot PRX

lukassko2
 Share

Recommended Posts

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na Facebooku mi napsali, že automat bude vydán ke konci léta. Tak se máme na co těšit!

@vikinho je to real, prosím tě? Na Redditu někdo psal, že je to nějaká fotomontáž z nějakého (dánského?) fóra. Ale takový cifr, to by byla paráda!

V 21. 2. 2021 v 17:51, Čajomol napsal:

Na Facebooku mi napsali, že automat bude vydán ke konci léta. Tak se máme na co těšit!

@vikinho je to real, prosím tě? Na Redditu někdo psal, že je to nějaká fotomontáž z nějakého (dánského?) fóra. Ale takový cifr, to by byla paráda!

Popravdě, nenapadlo mě to ověřovat.. pravda, že google mimo tuto stránku nenabízí jiné zdroje, tak asi třeba brát s rezervou.

Díky za upozornění, a třeba do toho dají i vyšší verze powermaticu! 🙂

Jsem rád, že se potvrdilo to provedení cifru u té varianty s automatem. Ty modré vypadají takhle z fotek parádně. Otázka je, jak budou působit naživo. Ale výhodou je, že Tissot je poměrně rozšířená značka v hodinářstvích i v menších městech, takže je u nás snad někde okouknu i naživo. Jinak souhlasím, že PRX mohlo být vynecháno. 🙂 

V 2. 2. 2021 v 8:03, nooski napsal:

Na IG se mi líbily moc. Pěkný počin. PRX mi tam teda taky moc nesedí, ale taky tam mohlo být PRC že ano 🙂 V cyklistice máme vidlice MRD a brzdové kotouče SM-RT 😄 

To PRX je tam tak strašně ošklivý 🤦‍♂️

V 4. 3. 2021 v 12:49, Marty89 napsal:

Tak je tady máte ofiko s Powermatic 80 - základní verze s 23 kameny, i když v článku tvrdí, že by tam měl být vlásek z Nivachronu, ale moc tomu nevěřím.

https://monochrome-watches.com/tissot-prx-40-205-powermatic-80-review-price/

v diskuzi pod článkem se píše "23 jewel movement with the plastic escape" co prosím znamená plastic escape?