Přejít na obsah

Tissot PRX


lukassko2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 190
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 21. 2. 2021 v 17:51, Čajomol napsal:

Na Facebooku mi napsali, že automat bude vydán ke konci léta. Tak se máme na co těšit!

@vikinho je to real, prosím tě? Na Redditu někdo psal, že je to nějaká fotomontáž z nějakého (dánského?) fóra. Ale takový cifr, to by byla paráda!

 

Popravdě, nenapadlo mě to ověřovat.. pravda, že google mimo tuto stránku nenabízí jiné zdroje, tak asi třeba brát s rezervou.

 

Díky za upozornění, a třeba do toho dají i vyšší verze powermaticu! 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že se potvrdilo to provedení cifru u té varianty s automatem. Ty modré vypadají takhle z fotek parádně. Otázka je, jak budou působit naživo. Ale výhodou je, že Tissot je poměrně rozšířená značka v hodinářstvích i v menších městech, takže je u nás snad někde okouknu i naživo. Jinak souhlasím, že PRX mohlo být vynecháno. 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 3. 2021 v 21:22, Dokusan napsal:

Asi je budu chtít :)

@Dokusan tak až je budeš pouštět, tak ti od nich pomůžu.. 🙂 

@ONYX servis hodinek Nejsem si jist, zda se to řešilo/dořešilo v jiném vlákně, ale půjde u strojku ETAC07.111 vyměnit jenom vlásek nebo bude celý zaměnitelný za ETACO07.811?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 3. 2021 v 12:49, Marty89 napsal:

Tak je tady máte ofiko s Powermatic 80 - základní verze s 23 kameny, i když v článku tvrdí, že by tam měl být vlásek z Nivachronu, ale moc tomu nevěřím.

https://monochrome-watches.com/tissot-prx-40-205-powermatic-80-review-price/

v diskuzi pod článkem se píše "23 jewel movement with the plastic escape" co prosím znamená plastic escape?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...