Přejít na obsah

Tissot PRX


lukassko2

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 190
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Přímo na strojku je hrdě napsáno C07111 / 23 Jewels, takže bez ohledu na použitý vlásek je v tom “plastový krok” :thumbsdown_anim:

image.thumb.png.58e353563046ee4428d2f180603eee53.png

Upgrade na serióznější varianty Powermaticu (a dokonce i downgrade na 2824) je samozřejmě možný a relativně snadný, ale i v hodinkách za dvacku mi přijde použití takového low-endu jako trapné “katování kostů”, která se ve finále akorát obrátí proti výrobci samotnému. Asi má Hayek těch plastových vidliček nasekaných fakt hodně a už neví kam s nima, že si je troufá cpát i do modelů které si takhle okatě zkoušejí hrát na mnohem víc než ve skutečnosti jsou... :whistle:


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Na Hodinkee uz prvni review

https://shop.hodinkee.com/blogs/journal/tissot-prx-powermatic-80-2021

Nivachrom by tam mel byt.
btw puvodne jste zamyslely ze je tam jaky? 

“Powermatic caliber inside the new PRX collection utilizes a hairspring made of a patented anti-magnetic alloy called Nivachron.”

 

  • Caliber: Powermatic 80.111/C07.111, self-winding, base ETA 2824-2

ja zatim koupil ty modre baterky

16097DEE-B52D-47C2-A463-49A2F62959AB.jpeg

Upraveno uživatelem moralles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

borci bílý nebo modrý 😕 už sem z toho magor... modrá je klasika, bude se to hodit ke všemu asi, ale je to prostě modrej cifr kterej má asi každej doma v X provedení...protože prostě modrá.

Ta bílá má jiný provedení tooh cifru..jsou tam takový proužky..moc se mi to líbí.. navíc ty zlatý indexy tomu dávaj takovej punc... je to zase trošku extravaganza ale bílej cifr zastoupenej ještě nemám.  

Poradíte??  Najde se nejlépe někdo kdo je viděl oboje u sebe? Jak který působily?  

Dík moc..

 

 

22.jpg

11.jpg

33.jpg

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajel jsem si do Coralu v Brně v Olympii je vyzkoušet.. no, ten černej cifr je hroznej..strašně lacinej mi přišel a jinou verzi neměli :( takže škoda, protože prvotni wow efekt se neodehrál. Ale ťelo a tah působí kvalitně, není to šusťák.. tak uvidím co dál, zatím nechávám uležet.

Co je fajn, tak velikost uplně akorát.. skákání sekundovky na indexy jsem nekontroloval, korunka byla vytažená.. nešly...tak jestli stačilo zamáčknout..

20210920_134559.jpg

20210920_134609.jpg

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...