Přejít na obsah

Breitling avenger II oplatia sa


Jenes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Včera som pozrieť a vyskúšať tie avengery všetko super, nádherné a nádherný stav mal som z ních super pocit a za relatívne dobrú cenu avšak boli na moj vkus malé tak som ich nezobral ... ale aj týmto som zas bližšie ku kúpe hodiniek ... mne sa pacia avengery ale super avengery by boli asi veľa tak mi zostávajú len 45 mm ale zas titánové sa mi nepáčia tak vyberám ďalej 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Jenes napsal:

Včera som pozrieť a vyskúšať tie avengery všetko super, nádherné a nádherný stav mal som z ních super pocit a za relatívne dobrú cenu avšak boli na moj vkus malé tak som ich nezobral ... ale aj týmto som zas bližšie ku kúpe hodiniek ... mne sa pacia avengery ale super avengery by boli asi veľa tak mi zostávajú len 45 mm ale zas titánové sa mi nepáčia tak vyberám ďalej 

užívej! ty výběry mě vždycky baví nejvíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za pomoc dnes sa podarilo kúpiť avenger skyland 45 mm kúpené v roku 2018 komplet balenie od jedného člena na fóre sú super aj keď nejaké stopy používania sa nájdu a bude to treba riešiť, ale zatiaľ si ich chcem užiť. Mal by som jednu otázočku je tam preklapacia spona a potrebujem skrátiť remienok na tej strane kde je regulácia a neviem sa nikde dopátrať ako vyberiem odtiaľ remienok .. potreboval by som poradiť ďakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za pomoc dnes sa podarilo kúpiť avenger skyland 45 mm kúpené v roku 2018 komplet balenie od jedného člena na fóre sú super aj keď nejaké stopy používania sa nájdu a bude to treba riešiť, ale zatiaľ si ich chcem užiť. Mal by som jednu otázočku je tam preklapacia spona a potrebujem skrátiť remienok na tej strane kde je regulácia a neviem sa nikde dopátrať ako vyberiem odtiaľ remienok .. potreboval by som poradiť ďakujem 

Jestli se ptáš na to, na co myslím, tak vevnitř ve sponě je ten kaučuk uchycený normálně stěžejkou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to guma áno len ja som nevedel ako ju dostať von zo spony ... Áno na to som sa pýtal ďakujem ... skúšal som to len nejako mi to nejde ... aj keď to stlačím silnejšie tak sa to nepohne ... fotky zatiaľ nemám ale zajtra nejakú urobím ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jenes napsal:

Nakoľko som kúpil avenger skyland tento ťah by bol dobrý či nie a oplatí sa či takéto ani nemám hľadať ? 
 

https://oblecenie.bazos.sk/inzerat/120696739/breitling-professional-ii-2220mm.php

me se to zda ok 132a vypada ze je to von, pokud mas rovnou koncovku - sice co jsem se dival tak to snad sedi, ale breitling dela desny mnozstvi modelu, nevim jestli se pod nazvem skyland toho neskryva vic, takze abych se neplet 🙂 ale sjel jsem cely chrono24 a podle me ok

Upraveno uživatelem Ondazz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za odpoveď .. Tak že podľa všetkého by koncovka 132A pri ťahu profesional II mala pasovať na moje hodinky a ako to je pri týchto ťahoch neopotrebujú sa v tých spojeniach a nie sú potom celé také rozhegané ? Sú tieto ťahy aj v použitom stave kvalitne ? Oplatí sa kúpiť použitý ťah či je ho kvôli tomuto potrebné ísť radšej osobne potrieť ? Nevyznám sa v tom vôbec preto sa pýtam a necham si poradiť ... a ešte jedna otázočka je na tento model hodiniek breitling avenger skyland a13380 možné kúpiť aj ťah profesional III s koncovkami ktorý by pasoval lebo nejako sa k tejto informácií neviem dopátrať ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se nikdy nevytaha 🙂 Nebo asi by po sto letech mohlo ale v tom pouzdre to bude sedet dobre vzdycky.

jestli tvuj je a13380 tak k tomu ti 132a sedi, protoze je to origo kombinace. ale Pro III jak se divam co jsem nasel  ma vsechny koncovky zahnute, krome titanovych, takze mam obavu ze urcite ne. A i kdybys nasel rovnou na ProIII tak o avengeru jsem nikdy neslysel, ze by to slo kombinovat, u Superoceanu jsem to slysel a taky zkusil a potvrzeno, ale treba i novy Avenger je udajne jiny nez predchozi jeste stale prodavany (info od Kerna)

Ale mohl bys mit velice pravdepodobne Ocean Classic, podle mych zkusenosti to pasuje k cemukoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem ... a cena toho náramku čo som posielal je celkom dobrá asi však či nie ? Tak že v mojom prípade zostava len ProII  ...  sle ten ocean Classic neviem či by dobre vyzeral na týchto hodinkách nejako si to na tom neviem predstaviť ... zatiaľ mám len kaučuk a ten je pohodlný a tá regulácia na spone je super vec ale chcel by som dokúpiť určite ťah a ešte nejakú kožený náramok ... sú kožené náramky aj k tejto spone alebo nie ? Poprípade aký kožený by sa hodil k týmto hodinkám ? 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na servis ich po akom čase treba dať ? Lebo v mojom vlákne ste mi písali že dlho vydrží strojček a že je to zbytočné ... tak neviem teraz že kedy je potrebný servis a ako často treba robiť tlakovú skúšku keď tieto hodinky boli kupované v roku 2018 ale sa vyrábali asi len do roku 2010 - 2011 toto neviem presne 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně se dá říct, že interval pro servis je cca 5 let, ale někteří výrobci servisní interval prodlužují. Dost záleží na to, jak jdou hodinky přesně, zda mají pravidelně stejnou denní odchylku (nebo jeden den naberou +15 a druhý den -10), apod. Já mám třeba v Breitling Chronomat Evo taky 7750 a ty hodinky jdou po 10 letech pořád do 1 sekundy denně přesně, takže se mi nechce je zbytečně otvírat (i když by si za tu dobu servis a minimálně vyčistit a promazat už zasloužily).

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...