Přejít na obsah

Breitling avenger II oplatia sa


Jenes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

hlavne si uvedom ze lesteni znamena bud vlastni prace s capecod mozna na strane pouzdra, nebo pokud to chces strojove od profesionala komplet, tak se to musi rozdelat. nemuzes si dovolit strejchnout sklo, protoze poskrabes antireflex. nemuzes to smudlit sikmo protoze sejmes hrany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne to jsem mel na mysli, kdyz jsem psal, ze pokud nepotrebuji servis, tak je radeji nechat tak, jak jsou, a zbytecne neotvirat jen kvuli prelesteni par (dle meho nazoru drobnych) skrabancu

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za rady a názory ten cape cod som použil na sponu je určite krajšia a menej sa dajú vidieť vlasocnice ale zostali tam ... ele mne tieto drobné škrabance a oderky na hodinách veľmi vadia vždy sa na ne pozerám .... tak toto si ešte musím rozmyslieť ale ja sa prikláňam k tomu prelesteniu ... a keď sa rozoberajú hodinky kvôli prelesteniu tak sa tam vymenia tesnenia a urobí tlaková skúška však 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to zaplatíš, tak ano. Ne vždycky to musí být potřeba, poslal bych je Jeronimovi a on už zhodnotí v jakém stavu je těsnění a jestli by bylo lepší dát nové. Já bych je neotvíral, než bude  nutné nějakého servisního zásahu. Do té doby ještě nějaké šrámy přibudou a potom to můžeš vzít z gruntu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud víš, že s tím nemůžeš žít, tak je to v pořádku a dělej co musíš. Jen pozor, na těch lesklých plochách se sbírají vlásečnice opravdu velmi snadno, tak aby Tě to potom neštvalo ještě víc. Tak to mám třeba já, nejvíc bolí ty první, potom už je to dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel by som ich mať v poriadku a aby boli krajsie ... tie vlasocnice by mi ani tak nevadili tie sa nedajú vidieť len pod určitým uhlom, ale luneta je oskretá a sú na nich na 3-4 miestach hlbšie ryhy a tieto mi vadia .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to moc pěkný! na pouzdro bych se zatím vyprdnul, i když není problém je nechat uvést do stavu nových. S tou lunetou jsem zvědavej co ti zdejší mistr řekne, přijde mi, že místy jsou ty výstupky jeblý už docela dost. Není se čemu divit, když to jsou takový kladiva. Možná se dá luneta normálně vyměnit za novou, ale vzhledem k ceně hodinek to bude finanční nesmysl. Já bych to osobně neřešil a nosil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luneta tiež nie je veľmi poškodená je to dosť priblížené na fotkách a nie je to voľným okom az take strašné podľa mňa a tunajší majster to vyrieši 😊... v galérii má lunetu z podobného modelu, ktorá bola v horšom stave a urobil ju veľmi pekne ... ale však sa uvidí nepredbiehajme 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne že bych byl odborník, ale přijde mi docela oleštěný. Jde to vidět na hranách dílků, které by měly být asi ostré, ale podle odlesku to vypadá, že je hrana zaoblená. Když to srovnám s těmi náhradními dílky, ty mi přijdou ostré. Ale možná mě nekdo opraví.

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 15. 2. 2021 v 20:20, Jenkiz napsal:

Ne že bych byl odborník, ale přijde mi docela oleštěný. Jde to vidět na hranách dílků, které by měly být asi ostré, ale podle odlesku to vypadá, že je hrana zaoblená. Když to srovnám s těmi náhradními dílky, ty mi přijdou ostré. Ale možná mě nekdo opraví.

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk
 

Souhlasím, pohledově to tak určitě vypadá.

Ale na tohle jsou tady lepší odborníci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...