Přejít na obsah

Vaše nejošklivější hodinky


nooski

Doporučené příspěvky

Zdravím kolegy chronomilce.

Které hodinky z vaší současné či minulé sbírky považujete za nejošklivější? Pěkných hodinek a jejich fotek je plný internet, ale který kus ve své sbírce považujete za ten nejméně atraktivní? K založení tohoto vlákna mě inspirovala moje Casia W800, které mám momentálně na ruce. Jsou to lehké a levné časomíry, které se pohodlně nosí, na ciferníku zobrazují všechny důležité údaje týkající se času a díky velkým tlačítkům se snadno ovládají. Navíc mají příjemné LED podsvětlení, které svou intenzitou nezpůsobí vypálení sítnice rozespalého nositele. Jako bonus nabídnou výdrž 10 let na jednu baterii a 100m voděodolnost. Všechny parametry zní lákavě, nosím je rád, ale exteriér těchto hodinek je tak škaredý... Plastové pouzdro je nesmyslně vysoké a čtveraté a celkově to jsou opravdu škaredé hodinky. Plastové sklíčko je navíc vystouplé a absolutně nechráněné, takže je jen otázkou času, než dojde k jeho poškrábání. O "kráse" tohoto modelu svědčí i fakt, že ve složce s fotkami hodinek mám jen pár cvaků tohoto kusu. Přikládám pár ilustrativních fotek. Pochlubte se i vy vašimi obludkami.

boTLKbZ.jpeg

mvYN7zo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna včera jsem objednal něco podobného GW B5600...protože solár, rádio, bt a odolnost...navíc jsem ještě nikdy neměl inverzní displej a digitálky jsem měl na ruce naposled v prváku na střední. Přítelkyně rovnou řekla, že jsou hnusný, tak z nich budou ideální dovolenkové hodinky : D

casio-g-shock-original-gw-b5600-2er_179327_193494.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První, co mě napadlo, jsou moje géčka. Divný, velký diginy v maskáči...ty fakt krásy moc nepobraly. Ale mám je rád. Je to taková Lada Niva - je to hnusný, ale funguje to naprosto perfektně a jen těžko najdeš konkurenci. 😁 

Jenže pak mě napadly hodinky, které teda mám taky moc rád - Prim "Velké televize", ale myslím, že spousty lidí je považuje za takový to ošklivý retro. Něco jako budova hotelu Intercontinental nebo budova Telekomu. 😁 Hranatý, divný, "komunistický" a většině se nelíbí... no mě jo. 😁

 

IMG_202101168.jpg

IMG_20201101.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, petroniuzz napsal:

 

 

IMG_20201101.jpg

Tak tyhle jsem si chtěl koupit - tehdy jsem byl na gymplu a ten rok jsme jeli na výlet do Prahy. I prachy jsem si na to schovával.

Ale měli zavřeno (víkend za socíku, jasně, 35 let už tomu bude), nikdy k tomu nedošlo, ale rád se na ně zas kouknu aspoň na fotce a tyhle jsou ve skvělé formě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...