Přejít na obsah

Vaše nejošklivější hodinky


nooski

Doporučené příspěvky

Kolegovia zaujímavý topic, príspevky sú rôznorodé napr. omega PO sú naozaj super hodinky, dokonca som tu videl aj Rolady ...
Presne to ukazuje že všetko si nájde svojo majiteľa a priaznivca a to je na tom to najlepšie - z hodiniek treba mat radosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 1. 2021 v 16:47, Fajkus napsal:

Hnusně,  ale slouží perfektně už 15 let.

20210131_164656.jpg

Hmm, panove, mate to fakt "pekny". Tyhle titanovy citizeny jsou fakt neco, navic hnusna fotka jim jeste prida :)

Ale musim se priznat, ze k nim mam bohuzel jakysi blizky vztah. Moje mamka koupila tatovi k padesatinam takovyhle podobny ergonomicky titanovy citizeny. Fakt kekel. (berte to prosim s nadsazkou, nerad bych se nekoho dotknul, ale charakter vlakna k tomuhle snad primo vyziva :))

Proste sli do butiku a vyplazli normalne plnotucnou cenu (asi 12k! Jezis to bych skoro brecel), bez konzultace se mnou, juniorem, samozvanym odbornikem :D. Nejpikantnejsi na tom je, ze si tam rovnou nechali zkratit tah a ta "pani hodinarka" utrousila pod stul rukavek na ten pin. Ale prej "to je v pohode to tam nemusi bejt". Takze samozrejme po chvili noseni se mu tah rozpojil, hodinky hodil do supliku a 12 let je nenosil.

Ted je dotah zpet do CR (zili vic jak 15 let v zahranici), tak jsem je dal na svetlo, ecodrive se hezky rozbeh, tak jsem nechal tah vyspravit a predal mu je znovu k narozeninam :D 

Co se tyce mych "hodinek co nosim" tak kdyz nepocitam bicolor primky DJ, tak jednoznacne rolexy jsou objektivne proste hnusny. Jasne, mame je vsichni radi, ale proc nemuzou mit suby nejakej hezci dial (expi dial mam na mysli samozrejme). Kapitola sama o sobe jsou celozlaty ojstry. Ty snad omlouva jedine titerna velikost, takze jsou aspon vetsinu zivota skovany pod rukavem... A moje maji i bonus v podobe hnusnych stick rucek.

Ale at jen nekecam, zvedam se ze zidle a jdu hrabat do krabice pro trumf, ktery uz nikdo netrumfne. Radsi se vsichni posadte, pripravte si nocniky a blici pytliky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, nooski napsal:

@felthargJako sešly se tu některé ošklivé hodinky, ale jednoznačně jsi vyhrál. To je něco strašného...

Tak to mne tesi, ale vrdit, ze "jsem to necekal" by byla lez. Timto bych rad podekoval vsem zucastnenym a prosim nevzdavejte to, boj o druhe a treti misto je stale na poradu dne, tak to sem sypte.

Kde si mohu vyzvednout hlavni cenu? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, feltharg napsal:

Tak to mne tesi, ale vrdit, ze "jsem to necekal" by byla lez. Timto bych rad podekoval vsem zucastnenym a prosim nevzdavejte to, boj o druhe a treti misto je stale na poradu dne, tak to sem sypte.

Kde si mohu vyzvednout hlavni cenu? :D

Hele, ty moje Citizeny staly pred cca 16 lety asi 3500 Kč   takže v poho. Ale zastat se jich musím v tom, jak jsou spolehlivé   přesně a hlavně odolne. Co mě těší je, že co do hnusu se držím celkem  nahoře 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, orol napsal:

nejaky mistni zralok musl zareagovat rychleji nez my, THIS ITEM IS SOLD to ted pise. horky zbozi no.

 

před 8 hodinami, tombas napsal:

S tím Bieberem je to nějaká sranda ne? Teda ty "hodinky" jsou zajisté sběratelský poklad, ale nevěš nám na nos bulíky s těma Grand Seikama. :lol2:

samozrejme to je sranda, zajimavy, ze moc lidi se nechytlo, ale prikladam to tomu, ze prvni fotka je tak oslepi svou "nadherou" ze na tu druhou uz nevidej. kolega mi prines na cumendu jeho krasny GS a na usiti remenu, mel jsem je tu na stole vedle tak to byl takovy spontanni vtip :) 

 

před 13 hodinami, Kotlick napsal:

Odměnou ti budiž sepsání příběhu, jak jsi k tomu přišel. Tvl signovaná limitka ve fóliích...

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk
 

pribeh to bohuzel ma, ale to nechme snad nekdy do hospody. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mňa sú to tieto umro. Hodinkova značka ako sviňa . Ale mám ku nim zaujímavý vzťah. Boli to mnou kúpené prvé hodinky a to kvôli koženú hrubému remienku, ktorý tam bol pôvodný (už sa rozpadol, je tam náhrada) a veľmi sa my páčil. To ešte pred dobou chronomagorstva. Sem tam ich vyvetram keď viem, že budem mať viac ako 2 promile 3de0211efb70125cf9f7630e75156370.jpg

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pribeh to bohuzel ma, ale to nechme snad nekdy do hospody. 
Musim rict, ze me si dostal. Prosel sem ty prvni fotky a u dynka GS jsem zustal asi 3 vteriny viset a musel jsem se podivat znovu na ty prvni, jestli sem debil nebo je neco jinak

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rict, ze me si dostal. Prosel sem ty prvni fotky a u dynka GS jsem zustal asi 3 vteriny viset a musel jsem se podivat znovu na ty prvni, jestli sem debil nebo je neco jinak

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk




Tak tady pro potechu oka


de1ea141ef9745edba896808bb4dd76f.jpg

Taky si tak říkám, ze mám doma jeste hnusny ingy :) ty jsou taky v kategorii “tak hnusny až jsou hezky”
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • nooski uzavřel téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...