Jump to content

Vaše nejošklivější hodinky

Recommended Posts

Zdravím kolegy chronomilce.

Které hodinky z vaší současné či minulé sbírky považujete za nejošklivější? Pěkných hodinek a jejich fotek je plný internet, ale který kus ve své sbírce považujete za ten nejméně atraktivní? K založení tohoto vlákna mě inspirovala moje Casia W800, které mám momentálně na ruce. Jsou to lehké a levné časomíry, které se pohodlně nosí, na ciferníku zobrazují všechny důležité údaje týkající se času a díky velkým tlačítkům se snadno ovládají. Navíc mají příjemné LED podsvětlení, které svou intenzitou nezpůsobí vypálení sítnice rozespalého nositele. Jako bonus nabídnou výdrž 10 let na jednu baterii a 100m voděodolnost. Všechny parametry zní lákavě, nosím je rád, ale exteriér těchto hodinek je tak škaredý... Plastové pouzdro je nesmyslně vysoké a čtveraté a celkově to jsou opravdu škaredé hodinky. Plastové sklíčko je navíc vystouplé a absolutně nechráněné, takže je jen otázkou času, než dojde k jeho poškrábání. O "kráse" tohoto modelu svědčí i fakt, že ve složce s fotkami hodinek mám jen pár cvaků tohoto kusu. Přikládám pár ilustrativních fotek. Pochlubte se i vy vašimi obludkami.

boTLKbZ.jpeg

mvYN7zo.jpg

Zrovna včera jsem objednal něco podobného GW B5600...protože solár, rádio, bt a odolnost...navíc jsem ještě nikdy neměl inverzní displej a digitálky jsem měl na ruce naposled v prváku na střední. Přítelkyně rovnou řekla, že jsou hnusný, tak z nich budou ideální dovolenkové hodinky : D

casio-g-shock-original-gw-b5600-2er_179327_193494.jpg

U mne jsou to tyto Traktory:

trakt1.jpg.20b5cf9fdebaedcf3c1722e568ad6663.jpg

Jak jsem k nim přišel, popisuju v jiném vlákně.

K nevzhlednému číselníku jsem se rozhodl vyrobit odpovídající řemen:

trakt2.jpg.1f33f6510166b522a138002115a3b092.jpg

včetně nerezové spony:

trakt3.jpg.b057a0b9ed8b431351e6127868dc4a43.jpg

Tyto hodinky si přednostně beru na návštěvu daňového úřadu ;)

V 30. 1. 2021 v 9:55, Daemonultimate napsal:

Asi Omega Planet Ocean, tuctový plecháče.

P7110018.JPG.jpg

......kaviárové tousty🤣

První, co mě napadlo, jsou moje géčka. Divný, velký diginy v maskáči...ty fakt krásy moc nepobraly. Ale mám je rád. Je to taková Lada Niva - je to hnusný, ale funguje to naprosto perfektně a jen těžko najdeš konkurenci. 😁 

Jenže pak mě napadly hodinky, které teda mám taky moc rád - Prim "Velké televize", ale myslím, že spousty lidí je považuje za takový to ošklivý retro. Něco jako budova hotelu Intercontinental nebo budova Telekomu. 😁 Hranatý, divný, "komunistický" a většině se nelíbí... no mě jo. 😁

IMG_202101168.jpg

IMG_20201101.jpg

Moje řeč (dykmore) , podobné Swatch jako pkd taky mám 😉 a docela se mi líbí. Přímky jsou super retro,... Snad jedině ty maskáčové G a teď ty Citizeny... Promiňte chlapi😉

Před hodinou, petroniuzz napsal:

IMG_20201101.jpg

Tak tyhle jsem si chtěl koupit - tehdy jsem byl na gymplu a ten rok jsme jeli na výlet do Prahy. I prachy jsem si na to schovával.

Ale měli zavřeno (víkend za socíku, jasně, 35 let už tomu bude), nikdy k tomu nedošlo, ale rád se na ně zas kouknu aspoň na fotce a tyhle jsou ve skvělé formě

Mam dlouhy vedeni. Celou dobu si rikam, co to je proboha za vlakno. Az dneska mi to secvaklo. Dyt to je vlakno jak vysite pro BFS! 

1CDE3503-1AFF-4BC7-A330-71154436D0FF.jpeg