Přejít na obsah

Traser Super Sport Chrono Black


kawon

Doporučené příspěvky

Traser Super Sport Chrono Black

 

Co si o nich myslíte, jít do nich, nebo pohledat něco jiného.

Případně jakou byste doporučili alternativu. Měly by to být odolné hodinky,

safírové sklíčko, WR>100m, a samozřejmě kvalitní. Použití na běžné nošení,

sport, outdoor aktivity - nic extrémního, a aby se nemusely pokud možno vůbec sundávat(vana, sprcha, voda, práce, noc).

 

Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ahoj a vitej :)

muj nazor - pokud hledas kvalitni odolne quartzky, ktere dobre vypadaji, jdi do nich :)

tady jsou v doprodeji se siliconem za zajimave penize :)

1186333402.jpg

Jaký je rozdíl mezi těmi strojky, jak mě půjdou přesně, co odhadovaná výdrž baterky? Vydrží ty dva roky, při minimálním použítí stopek?

Jak je to s výměnou baterky? Vymění mě to v každém hodinářství? A co zachování vodotěsnosti?

Jinak jsem se díval, že se do traserů používají různé druhy strojků, ETA 251.471 a Ronda 5040.B, jakej je mezi nimi rozdíl, který je přesnější, spolehlivější,

odolnější, trvanlivější a tak. Který byste volili vy? Případně který jiný trasery byste volili? A alternativa do cca 10.000?

 

Omlouvám se za pro Vás pravděpodobně nesmyslný otázky, ale desítka je pro mě docela hodně peněz, tož bych to nerad podcenil.

 

PS: ty doprodejový se silikonovýmpáskem, jak se s tím budou nosit, případně co na ně nasadit za jinej, aby byl designově povedený, a hlavně pohodlný:

 

Díky moc za odpovědi.

 

kawon

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si je objednal na výše uvedeném odkazu, za 5.400,

měli by zítra, nejpozději pozítří dorazit. Tak doufám, že si potom nebudu "rvát vlasy".

Jak dojdou, dám vědět co a jak. A co k tomu pásku? Nechat ten silikon, nebo raději nějaký kaučuk, nebo kůži?

Poradíte? Co by se k nim hodilo, kde koupit a co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji. :thumbsup_anim:

 

Též mám relativně čerstvě, poněkud chudé příbuzné... Traser Super Sport Black.

 

 

Asi sem z nich stále ještě nadšený (hold... dětská radost :D ), ale jako jediná věc, co mi vadí, je vážně náchylnost toho silikonu na prach. Nicméně to stačí opláchnout.

 

Nejsou to automaty (-> přes to sem se přenesl) a zatím se mi jim nepodařilo ublížit (-> za to jsem jedině rád). Měli by toho vydržet hodně.

 

Nezaujatým lidem (nikoli chronomagorům :) ) se povětšinou líbí...

 

Ukážeš svoje reálný foto těch Chrono?:)

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji. :thumbsup_anim:

 

Též mám relativně čerstvě, poněkud chudé příbuzné... Traser Super Sport Black.

Asi sem z nich stále ještě nadšený (hold... dětská radost :D ), ale jako jediná věc, co mi vadí, je vážně náchylnost toho silikonu na prach. Nicméně to stačí opláchnout.

 

Nejsou to automaty (-> přes to sem se přenesl) a zatím se mi jim nepodařilo ublížit (-> za to jsem jedině rád). Měli by toho vydržet hodně.

 

Nezaujatým lidem (nikoli chronomagorům :) ) se povětšinou líbí...

 

Ukážeš svoje reálný foto těch Chrono?:)

Jasně. Dnes zkusím něco nafotit.

Nějaké speciální přání?

Upraveno uživatelem kawon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem od včerejška majitelem jedněch Traser Super Sport CHrono z chronoshopu:-) , super cena i servis kolem, akorát bez méďů:-(

Dojem je perfektní, svítí jak ďas, na ruce sedí dobře, nesjou příliš obrovské (moje ruka obvod 18,5cm). Akorát laškuji s myšlenkou sehnat kovový tah. Nevím jak si na ten silikon zvyknu....

Nevíte někdo, kde by se dal sehnat?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...