Přejít na obsah

Traser Super Sport Chrono Black


kawon

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tady je pár slíbených fotek Traserů . Dneska je mimořádně hnusné počasí takže to bylo se světlem dosti špatné. Hodinky jsou ještě s fólií, takže to taky trošku zkresluje...

S foťákem řádila moje žena, která je doma na mateřské, proto zde nejsou fotky na ruce. Na útlé ženské ruce působí dosti obrovsky...

Na to, že hoddinky fotila poprvé to není tak hrozné, ne??

post-4074-1226328689.jpg

post-4074-1226328712.jpg

post-4074-1226328729.jpg

post-4074-1226328780.jpg

post-4074-1226328796.jpg

post-4074-1226328824.jpg

post-4074-1226328852.jpg

post-4074-1226328870.jpg

post-4074-1226328896.jpg

post-4074-1226328918.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

S foťákem řádila moje žena, která je doma na mateřské, proto zde nejsou fotky na ruce. Na útlé ženské ruce působí dosti obrovsky...

Na to, že hoddinky fotila poprvé to není tak hrozné, ne??

Dobrá práce! :thumbsup_anim: Udivuje mě ale, že s tím strávila skoro hodinu. Od ženské bych nečekal, že by ji to tak dlouho bavilo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem moc rád, že se Vám fotečky líbí (holt moje fotografická škola se nezapře:-) ). Podmínky, při kterých vznikaly nebyly úplně super. Jak to půjde tak přihodím něco na ruce. Žena je šikula a má i docela cit, architektka se v ní nezapře....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ty fotky jsou úžasný. Hodně mi pomohly při rozhodování - už mám objednáno. Když tady koukám na některý ty vaše fotovýtvory, tak se divím, že to od vás fotky nekoupí i výrobci a distributoři. Třeba konkrétně tyhle hodinky mě na ofiko fotkách moc nezaujaly, až tady na těch "amatérskejch" jsem si je zamiloval. A to už se mi tady stalo u více hodinek. Neumějí snad výrobci fotit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Traser Super Sport Chrono Black

 

Co si o nich myslíte, jít do nich, nebo pohledat něco jiného.

Případně jakou byste doporučili alternativu. Měly by to být odolné hodinky,

safírové sklíčko, WR>100m, a samozřejmě kvalitní. Použití na běžné nošení,

sport, outdoor aktivity - nic extrémního, a aby se nemusely pokud možno vůbec sundávat(vana, sprcha, voda, práce, noc).

 

Díky.

Asi hledám hodinky ke stejnému účelu jako Ty. Tak jsem je taky objednal. Když uvážím, že původně jsem chtěl za tuhle cenu Festina Tour de France 2005, tak jsou proti těmhle jenom taková navoněná bída. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Festiny jsem taky původně chtěl, pouze do návštěvy chronomagu. Teď mám výše vyfocené Trasery a jsem spokojen. Ale na jak dlouho?

Už jsem doma vyhrabal všechny staré Primky a Poljoty a opájím se jejich tikáním.... Brzo asi k Traserům přibyde nějaká mechanika....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty fotky jsou úžasný. Hodně mi pomohly při rozhodování - už mám objednáno. Když tady koukám na některý ty vaše fotovýtvory, tak se divím, že to od vás fotky nekoupí i výrobci a distributoři. Třeba konkrétně tyhle hodinky mě na ofiko fotkách moc nezaujaly, až tady na těch "amatérskejch" jsem si je zamiloval. A to už se mi tady stalo u více hodinek. Neumějí snad výrobci fotit?

Že bych svoje fotečky nabídl exklusivně Kubsonovi? :-)

Jinak si myslím, že taková "amatérská" fotka má větší vypovídací schopnost, protože se zde použije míň úprav a "vylepšení"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...