Přejít na obsah

Univerzální hodinky (15.000-20.000,-Kč)


Doporučené příspěvky

jak si to vse tak nejak procitam a premyslim co a jak tak jsem cim dal bliz tomu ze jestli automaty tak nejaky "obycejny" seika,orienty na zkosuku,do prace hodinky nenosim a v tehle dobe pres tyden neunosim ani neunosim.A tim castym natahovanim a serizovanim si taky nejsem zcela jist :D

Proto si myslim ze pro me baterkace budou zatim idealni volba:)

dost se me libi trasery co zde daval @tombas :

https://www.helveti.cz/traser-p67-supersub-t100-blue-set-ocel-a-pryz

https://www.chronoshop.cz/traser-p67-supersub/16571?gclid=Cj0KCQiA0-6ABhDMARIsAFVdQv9_UN2cocej4WZEDqxbvaAwUPC2dFvPEzPTr1w_HMJgmSAJkckT2dIaAmr7EALw_wcB

co na ne rikaji zkusenejsi?oplati se?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale tam je Ronda 515 a té se raději vyhni velkým obloukem. Ten strojek je, dle různých zdrojů, velká loterie, já s ní osobní zkušenost nemám. Je fakt, že jsem ji před časem ještě doporučoval jako normální standard, ale zdá se, že ta nespolehlivost je nadprůměrná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, nickolas napsal:

Me to prijde ze se tady motame v kruhu. Proc uz ne ty Longiny? Ze vseho co tu padlo jsou asi nej. 

V kruhu se nemotáme, konečně víme, že to mají být quartzky. Longiny v inzerci byly tuším automaty za těch €650 a podle všeho už jsou pryč.

A ještě jeden tip sem dám na poněkud dražší, ale moc pěkné RADO

Upraveno uživatelem tombas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo ještě můžeš mít kompromis - třeba Bulova Sea King. Jedny mám a není to špatné. Případně pokud bys chtěl přece jenom automaty, tak vem něco s ukazatelem rezervy - mám třeba Orient Star - je to lepší, když vidíš, jak se to reálně natahuje při tvém stylu nošení.

V sobotu dopoledne pojedu za Jardou pro ty kompresory, budeme se asi potkávat někde u Letovic - mohl bych případně vzít něco sebou a mohl bys to porovnat naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, tombas napsal:

V kruhu se nemotáme, konečně víme, že to mají být quartzky. Longiny v inzerci byly tuším automaty za těch €650 a podle všeho už jsou pryč.

A ještě jeden tip sem dám na poněkud dražší, ale moc pěkné RADO

Motame. Baterky byly vlastne jasne od zacatku. Sam se do automatu moc nepoustel, jen mu je kdekdo radil. Vedel ze se mu libi LHC a ze by mu cena nevadila. Pak se rozjela smrst ruznych napadu, ktere LHC nesahaly po kotniky. Par schvaleni a doporuceni tech LHC zustalo oslyseno. Proto se ptam proc uz ne LHC. Ale to je asi jedno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 2. 2021 v 9:15, Vfrmen napsal:

Super diky za tip mrknu se :)

Jeste jsem nasel:

https://www.altman.cz/hodinky-longines-hydroconquest-l38404966-1220?gclid=CjwKCAiAsOmABhAwEiwAEBR0Zk6q0cI_sLGogM4_W0c-ue10h0XKBt4sFdpuAcbRiUEabxxbxkRnAxoCQAMQAvD_BwE

Nekdo nejaky recenze info?:)

vim ze jsou pres rozpocet ale to by nebyl az zase takovej problem,

diky vsem

Pokud bych byl na tvém místě s finančními prostředky, tak bych tyto zvolil. Jsou pohledné myslím, že jako univerzální hodinky poslouží. Sám jsem vybíral univerzální hodinky nedávno v nižší cenově kategorii - požadavky byly: titan, quartz, přesnost - vybral jsem nakonec Certiny. Přeji šťastnou volbu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo ti tu nabízel možnost osobního setkání a tedy i porovnání či vyzkoušení hodinek na ruce. Tím bych začal, jak ti to nesedne na první pokus jak pr na hr, tak bych zkusil jiný tvar velikost, hmotnost atd... Kromě toho na živo ty hodinky mnohdy vypadají dost odlišně od obrázku a po nasazení na ruku taky. 
 

Přeji hodně štěstí s výběrem 😏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc za moznost osobniho setkani a vyzkouseni ale v letovicich budu dnes odpoledne a pak mizim na vikend pryc takze to bohuzel nevyjde pro tentokrat...

nicmene se s tim nejak poperu a vyberu z navrhovanych a dostupnych informaci od vas:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...