Přejít na obsah

Vyšší liga s integrovaným tahem


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Těžká volba chlape. Za mě subjektivně GO seventies, Laureato. Z obou jsem si při osahání sednul na zadek.

Chopardy z fotek na mě nefungují, což ale neznamená, že naživo se z nich člověk neposlintá na první dotek;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se ti ten Chopard libi, tak do nich bez. Moc jich na ulici nepotkas. Uz jsem je komentoval tady:

 

Ja bych popremyslel jeste o tech VC Overseas. V cene mas i kuzi s gumou - rychla vymena bez naradi, zenevsky punc a vetsi exklusivitu nez u AP RO. Cenove samozrejme jinde nez Chopard/Laureato.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Potkan napsal:

Pokud se ti ten Chopard libi, tak do nich bez. Moc jich na ulici nepotkas. Uz jsem je komentoval tady:

 

Ja bych popremyslel jeste o tech VC Overseas. V cene mas i kuzi s gumou - rychla vymena bez naradi, zenevsky punc a vetsi exklusivitu nez u AP RO. Cenove samozrejme jinde nez Chopard/Laureato.

Sakra, sem byl na ty chopardy fakt zlej:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 2. 2021 v 14:45, JoyStick napsal:

A nezavisle na tom doporucuju zajit za klukama do AP a popovidat si. Do roka bys mohl napr Jumba mit ;)

Jako pevne verím že si si zobral túto radu k srdcu a ty Invicity si kúpil aby si vydržal to čakanie 😄

Keby som to mal bližšie k AP butiku  tak tam chodím robiť mlynské kola - rok je úplne v pohode 

To na obyčajné R ká je dlhšia fronta

,,Modely Oyster Perpetual 36 nemáme skladom. Tešia sa veľkej obľube a záujmu, a z tohto dôvodu by dodacia lehota bola určite dlhšia ako 1,5 roka bez ohľadu na farbu číselníka,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, xcmaniax napsal:

Uvidíte, možná budete nakonec trochu překvapený;-) hned jak dorazí, tak se pochlubím. 

To je fofr, žádný velký štráchy, super. Ať už si vybral cokoliv, bude to pěkně vyvažovat ty nudný RLX, co už máš 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...