Přejít na obsah

Vyšší liga s integrovaným tahem


Doporučené příspěvky

Jsou krásný, nevím proč ale subjektivně je mám zařazený jako hodinky pro chlapy 50+, tam mi ještě pár roků zbývá. Ale to je můj problém:-)
Tak o RO ještě popřemýšlím, to mě ani nenapadlo. Za zapsání se na "čekačku" asi člověk nic nedá a když pominu fakt, že má člověk na zápěstí něco vlastně tak absurdně drahýho, tak je to lepší než to mít na účtu...

To neni o cekacce ani o zapisu.
Je treba kluky presvedcit, ze vis o co zadas, ze si toho budes vazit a ze je obratem ruky neprodas. :)
Atd.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, JoyStick napsal:

1) Octo
2) Laureato
3) RO
4) 5711

Za mne subjektivne Laureato s chronem, bez nej je to at moc RO.
605fbcbe812189de9d781c04290ffbdb.jpg
973e9ee384c51dadd1720f742bcf8538.jpg
425232e24422917afa7a6051e5d21abf.jpg

Asi je to blbost, ale ty GP mi evokují, a nezasvěceným nejspíše budou taky, tyhle Victorinoxy, které jsou přece jen masovější než GP.

Image result for victorinox inox chrono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si nejsem uplne jistej cos tim soudruhu myslel, bo Laureato pochazi narozdil tady vod tech inoxu z roku 1975.

Ale napada me takovej primer. Lev se nezaobira nazorem ovce. Podobne tak se tady kolega nebude dle meho soudu zaobirat nazorem nositele inoxu, na jeho vybrane hodinky.
A to nic proti inoxu ani Victorinoxu. Jen mi to Tve porovnani nejde uplne dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k tem GOckam - Radek ma tu “slozitejsi” a za mne osobne hezci a vyvazenejsi verzi, a to se mi libi moc, ale z moznosti jiz zde zminenych, by se na ne bohuzel nedostalo. A celkem nejde ani tak o to, ze bych je mel zafixovany jako kousek “pro starsi pany”, ale celkove je ten design az moc jemnej a uhlazenej. Opet subjektivni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, JoyStick napsal:


To neni o cekacce ani o zapisu.
Je treba kluky presvedcit, ze vis o co zadas, ze si toho budes vazit a ze je obratem ruky neprodas. :)
Atd.

Rozumim, popremyslim o tom. Tohle jsem bral vzdycky jako takovej gral sportovnich hodinek, konec cesty atd a vlastne me ani nenapadlo uvazovat, ze bych je nekdy mohl mit. Kazdopadne ted je stejne kram asi zavrenej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto Ti rozumim. Taky me ve snu nenapadlo, ze budu mit v sufleti to co tam dneska mam. A konec to urcite neni.
Napriklad ja po naplneni touhy po sportovni oceli koukam na kusy jako ty MB od Bebeho. Nebo CFB od mrakouse. Nebo JLC co brzo prijdou. Proste nevsedni, ujety, brutalne zajimavy kusy, ktery sou mimo moje aktualni financni moznosti. :)
Neboj, ze bys tim skoncil. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psal Joy, skoc se podivat na Laureato nazivo 😉 

Mam k nim vsechno (zelezo, kaucuk + cernej, hnedej a modrej remen) a kdybych nebyl hodinkova smazka, je ze me OWG a jsem odsud davno odhlasenej 😀 

Jinak jeste Sklarska hut nebo ty Zenith.

Octo jsou nadherny, ale osobne bych na ne nemel odvahu.

 

IMG_20210106_121947.jpg

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez integrovaného tahu (psal jsi, že to neni úplná podmínka)

  • Breguet Marine Big Date
  • Piaget Polo S

S integrovaným náramkem

  • F.P. Journe Line Sport
  • Laurent Ferrier Grand Sport

 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si furt myslím (samozřejmě neobjektivně) že Streamlinery a Octo jsou nejlepší co se teď objevilo protože mi nepřijdou jako kdyby designer začal s modelem Nautilů a dělal na nich dost změn aby to nebyla kopírka (Polo S) nebo naopak překřížil Nautily s Royal Oakama a výsledek Alpine Eagle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vono vetsinu tady z tech moznosti muzes dat na gumu nebo na kuzi.
Dal bych si tu “praci” a obesel si to fyzicky. Stalo se mi nescetnekrat, ze se mi to na fotkach libilo a musel sem to mit a pak sem to dal na ruku a... nic. A opacne.
Posledni zarnej priklad sou ty Octa.
Nadherny, skvely, ale na kuzi to mit nemuzu a naramek je moc ostrej a neni mi prijemnej. A neudelas nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw proč tu není VC Overseas? Není to Genta, ale (původně) Hysek a řekl bych, ze současní designéři VC tu Hyskovu myšlenku (po nějaké době rozpačitého přešlapování) u té poslední generace Overseas dotáhli k velké parádě.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, martar napsal:

Btw proč tu není VC Overseas? Není to Genta, ale (původně) Hysek a řekl bych, ze současní designéři VC tu Hyskovu myšlenku (po nějaké době rozpačitého přešlapování) u té poslední generace Overseas dotáhli k velké parádě.

Tady už je cenovka imo moc vysoko na to, že čistě subjektivně nemají takový status jako RO. Skutečně mě zaujaly ty GP Laureato, za cenu Subů pěkná vyšší hodinařina. Průšvih oproti Subům by byl, kdyby mě přestaly bavit😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

😀 to se jeste mockrat zmeni.

Vy clenove bratrstva zabi nozky to mate strasne tezky. Opustit nudu a sed zkombinovanou s temer dokonalosti modelu RLX fakt neni jednoduchy. Kdyz se to navic "posili" financni strankou veci, tak vystoupit z davu chce opravdu hodne vnitrni sily 😉

Ale to das, neboj !

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...