Přejít na obsah

Sleva u AD


Doporučené příspěvky

Rád bych si pořídil  Tudor BB58 u jednoho z autorizovaných prodejců v Praze.A jelikož jsem student, tak bych uvítal, co nejnižší cenu. Proto se vás chci zeptat, jestli se dá usmlouvat nějaká sleva u Bechyněho nebo v Koscomu ? ( případně u dalších dostupných AD)

Předem díky za odpověď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pošli si poptávku prodejcům, které chceš oslovit. Takhle veřejně nemůžeš očekávat zázraky. Mailové kontakty mají všichni na webu. A jak napsal Shewcza, nyní se tady v bazaru BB58 pohybují velmi často. Nejen ty ošklivější modré, ale i ty původní černé. Některé z nich jsou i ve fóliích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Ace84 napsal:

Nejen ty ošklivější modré, ale i ty původní černé

To má asi každý jinak, mi přijdou ošklivější černé, no ..

 

Edit: ještě k tématu, zkus tam spíš zajít a rozveď to na místě, ze všech stran mám informace, že na tento model nedostaneš ani prd, ale osobně to nemám vyzkoušeno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, semi001 napsal:

To má asi každý jinak, mi přijdou ošklivější černé, no ..

 

Edit: ještě k tématu, zkus tam spíš zajít a rozveď to na místě, ze všech stran mám informace, že na tento model nedostaneš ani prd, ale osobně to nemám vyzkoušeno..

To byl samozřejmě vtip. Každému dle preferencí. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozem potvrdit,pred nedavnom som riesil to iste.Odpoved bola:

Nevím, zda to víte, ale politika Tudoru včetně prodeje, je shodná s politikou značky Rolex. V praxi to znamená, že

je jedno, zda pošlete poptávku nám a nebo jinému prodejci této značky – měl byste dostat vždy stejnou odpověď.

Tyto hodinky se prodávají beze slevy. Na místě můžeme v rámci zachování Vaší přízně dohodnout slevu ve výši 3%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...