Přejít na obsah

Omegy nový/starý...keramika/plech


snake

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo, proto jsem napsal "nepoškrabatelný" v uvozovkách. Tady jde ale o to, že ten AR poškrábeš i rukávem a to je za mě fail jako prase.
Taková sranda - Na jedné straně Omega s oboustranným AR a na straně druhé Rolex s žádným AR. Člověk si nevybere :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je sice pravda, ale jestli myslíme ten stejný inzerát a antireflex byl skutečně v tak špatném stavu, tak si dokonce myslím, že by to byl při případném následném prodeji spíš plus, než je prodávat s poškrábaným antireflexem. To je jen můj názor, nemusí to být pravda jak jsem se již v životě mockrát přesvědčil :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Snake :  Co se týká Bondovek a Planet Ocean, rozhodně jsem zkusil staré i nové...a nyní mám úplně ty poslední modely, tahy jsem vyměnil za kaučuky, které trochu hodinky ulehčí a tím pádem tak nějak odpouštím Planetům i tu výšku..Se současností jsou poslední modely z mého pohledu dokonalé a nemám potřebu měnit..Jednoduše u nich mám kritéria, která vše splňují. Proč  jsou ty gumy tak drahé? Mám u nich pocit, že vůbec nestárnou... :)Navíc se domnívám , že vyvažují blištivost hodinek a tak nějak to celé nekope do očí jako mít je na tahu... :)

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me vitezi plech na cele care, a to 2254 a 2531.  Bondovky mam rad na kaucuku, buznatah je bohuze urcuje do doby vzniku, tedy nekam na uroven mokasin s trasnema a hedvabnych kosil. Jsou to skvely nizky tool hodinky, ETA vevnitr je snadno servisovatelne plus. Pak jeste jdou prvni plechovy PO, vse dal je tloustnouci  krasa az oko prechazi, holt za me mene je nekdy vice, novejsi me neoslovuji, a to jsem je mel/videl nazivo nekolikrat. Stary plechy zustanou.

50C1B624-B215-4F18-B98D-7EAA5DC228A3.jpeg

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak zkouška nových a starých keramik. Pohodlnost jednoznačně pro starší, vzhled ciferníku nerozhodně (oba se mi libi),heliak u starších asi lepší, ale osobně mi u těch nových vůbec nevadí a moc nechápu jak to někoho může trápit. Tah pro mě jednoznačně nové mají lepší. Jen když bych nechával oboje,tak bych vzal ty nové v jiné barvě a je jedno v jaké, líbí se mi všechny.  U starých ty modré se mi tolik nelíbí jako cerne.A výsledek? Klidně bych mohl mít oboje a střídal je.:D

20210315_162626.jpg

20210315_162653.jpg

20210315_162730.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pivas super srovnání - diky za fotky a postrehy :)

ja jsem ty nový střelil a občas tahám ty starý gmt a musím říct,že jsou dobrý - hlavně ta přehlednost/čitelnost/luminescence sword hands a neobloukových indexů je super - to je oproti skeleton ručkám opravdu lepší,ale zase skeleton k bondovkám patří :)

kazdopadně ty starší keramiky s lesklým cifrem - na ty si občas vzpomenu - nosil jsem je rád a černý jak máš Ty se mi asi líbily nejvíc :)

IMG_20210310_155846.jpg

Upraveno uživatelem snake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starší keramiky (blue) bez vlnek jsem měl docela dlouho,ale už jsou dávno pryč.Nové s vlnkama mám prozatím furt dvoje (blue+white).

Pohodlnější na nošení byly ty staré (bez vlnek).Vzhledově u mě o kousek vítězí nové vlnky.Heliák byl na vzhled lepší u starých,ale ten u nových mně nevadí.Tah je u nových vlnek lepší (ke starším se dala případně dokoupit spona s mikrorgulací).

Líbyly se mně všechny (jinak bych je taky nekoupil)  😉  :D:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pivas napsal:

Tak zkouška nových a starých keramik. Pohodlnost jednoznačně pro starší, vzhled ciferníku nerozhodně (oba se mi libi),heliak u starších asi lepší, ale osobně mi u těch nových vůbec nevadí a moc nechápu jak to někoho může trápit. Tah pro mě jednoznačně nové mají lepší. Jen když bych nechával oboje,tak bych vzal ty nové v jiné barvě a je jedno v jaké, líbí se mi všechny.  U starých ty modré se mi tolik nelíbí jako cerne.A výsledek? Klidně bych mohl mít oboje a střídal je.:D

20210315_162626.jpg

20210315_162653.jpg

20210315_162730.jpg

Pěkné, chtěl jsem to vidět vedle sebe...evoluce tam je...ale... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stary keramiky sem mel asi 8x. Novy mam poprvy, tak uvidime, jaky bude skore 🙂 No a puvodni vlnky asi 4x. A prubezny verdikt? Stary vlnky uz bych nechtel. predchozi keramiky byly fajn, buzna tah mi vubec nevadil a to jsem na tahy echt citlivej (vzdy jsem vymenil rozumej 8x 🙂 puvodni sponu za tu s push-upkou. ALE! soucasny keramiky mi konecne otevrely oci, co mi na tech predchzich keramikach SMPc chybelo/vadilo: mensi korunka, horsi chod korunnky, zasedla luneta = jiny odstin nez cerny cifr, prazdny cifr (maly kulicky), vice blejskavej tah, heliak nevyrazny, a chybejici vlnky. ALE mel jsem je rad a v periodach se k nim vracel. ALE co uz vim je, ze soucasny novy keramiky s prorizlejma vlnkama, zr...cifrem, luneta v barve, hezky bily indexy/pekny font, lepsi tah atd. na mne celkove pusobi lip a subjektivne i lip sedi. Jako cumet na ne s lupu jde cely minuty. METAS a promereni na meraku 0/+1 ve vsech pozicich je mily bonus. Jo a jak to udelali s datumkou sam nechapu, pac mne vubec ale vubec na ty 6ce nerusi.

Upraveno uživatelem Rybiz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S datumovkou na šestce máte pravdu kluci - určitě ruší míň než na trojce...co je ovšem potřeba zmínit je i čitelnost data a tam je podle mě (jak jsem nosil pár dní nový keramiky) datum na trojce lepší...budu rád za Vaše názory, ale mě se čte líp datum na trojce :)

jinak k postřehům k vlnkam-musim napsat, že ty nový keramiky maj prostě supr cifry a souhlasím s @Rybiz že se na ně dá koukat furt...myslim že tomu přispívá i antireflex na skle z obou stran a ty řezaný vlnky samozřejmě

co se mi ale zas líbí na starejch je, že vlnky podle světla občas zmizí úplně a nebo zase z cifru vykouknou...proste nejsou tak výrazný na první pohled. 

dá se o tom debatovat celkem dlouho a jsem rád, že sem dáváte všechny postřehy a informace z reálného života-diky za ně :)

fotky se nějak rozmazaly,ale ony nebyly nic moc ani předtím - spíš jen pro představu s těma vlnkama...i když nemyslím, že by zdejší matadoři tohle nevěděli ;) :)

IMG_20210318_081412.jpg

IMG_20210318_081802.jpg

Upraveno uživatelem snake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...