Přejít na obsah

Oris Rectangular Pointer Date Moonphase


Doporučené příspěvky

Zdravím,

zakoupil jsem si echt oblekovky, které se moc často nevidí a hned jsem se s nimi chtěl pochlubit, žel bohu vydrželi mi na ruce přesně 15 minut, než je moje drahá polovička ocenila ve formě znárodnění a od té doby jsem je už neviděl a ani to nevypadá že by mi byly někdy navráceny, jelikož je už 2 dny nesundala. :( 

A co vy? Stává se vám někdy, že vám Vaše polovičky váš nový přírůstek zabaví? :D :D 

 

Tak alespoň rychlocvak netradičních oblekovek

 

 

IMG_3672 (kopie 2).jpg

IMG_3675 (kopie).jpg

Upraveno uživatelem watchboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som na ne pozeral, myslel som si že budú hneď preč, veľmi pekné.
Moja sa chová k hodinkám ako čune, keď vidím tie korále a retiazky nacapené na puzdre tak ma ide rozdrapiť, a to sú len seika.

Ale iné ma zaujíma pri hodinkách s ukazovateľom fázy, keď sa nastavuje fáza mesiaca, ako sa trafiť do tej správnej polohy aby to bolo “presne”?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, co jsem koukal tak jsou hodně netradiční a velice málo se vidí v prodeji. 

Ta moje hodinky celkem oceňuje, ale co jí taky zbývá, když už jí to pár let cpu do hlavy :D 

Co se týče moonphase, tak jsem nastavoval podle měsíční fáze na internetu ale nikdy to pravděpodobně nenastavíš naprosto přesně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem se zmínil své byvalé, že má furt moje certiny a odvětila:
“A ty je jako potřebuješ?” Na to se nedá reagovat :) ale teď dostala od manžela pěkný RADO ke kulatinam a k dalším už si brousky zuby na tudory tak certiny jsou snad zachraneny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@watchboy Moudrá to žena - beztak Ti byly malé a neladily ke kérce. Ale je fakt že nejmenší svoje nově pořízené hodinky co jsem si troufnul posadil na ruku drahé polovičce byly 45mm Radiomir, sichr je sichr :smoke:

post-18308-0-24230000-1476986581_thumb.jpg

@feltharg Ber jako výhru že má jenom Tvoje Certiny a ne třeba Tvoje Pateky :speak_cool:

IMG_8714.jpeg.2f84848fd6a4fe627a2de46f1ed83e48.jpeg
(zápůjčka z Humoru)

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí nebo vlastně asi naneštěstí ta moje mechanické hodinky dost oceňuje, takže budiž jí přáno, ale když se začala sápat po mých Expech, tak to už jsem musel zasáhnout :D 

před 10 hodinami, Radek124 napsal:

@watchboy Moudrá to žena - beztak Ti byly malé a neladily ke kérce. Ale je fakt že nejmenší svoje nově pořízené hodinky co jsem si troufnul posadil na ruku drahé polovičce byly 45mm Radiomir, sichr je sichr :smoke:

post-18308-0-24230000-1476986581_thumb.jpg

@feltharg Ber jako výhru že má jenom Tvoje Certiny a ne třeba Tvoje Pateky :speak_cool:

IMG_8714.jpeg.2f84848fd6a4fe627a2de46f1ed83e48.jpeg
(zápůjčka z Humoru)

Co se týče tohohle obrázku, tak se tak nějak celý život řídím heslem:

“Hádka se ženou je jako paralympiáda, můžeš sice vyhrát ale stejně budeš kripl” 

:D 

Upraveno uživatelem watchboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mojí poslední akvizici má drahá polovička už skoro zabavila, ještě že šly hodinky na seřízení do serisu... tak snad zapomene :) Jinak má dost svých hezkých kousků. Můj chronobundus se projevil mimo jiné tím, že než se stala mou manželkou, tam místo zásnubního prstenu ode mne dostala nomos tangente :) Ale na výběru se podílela. Dokonce jsme pak, o několik let později, jeli do Glashütte do fabriky na exkurzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...