Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Myslím, že díky rozmachu Haute Horlogerie de Chine nadešel čas založit toto vlákno. Vlákno pro opravdové chlapy, kteří mají koule na to, aby ukázali, že nosí čínské hodinky. Že už jejich chronobundus dosáhl takové úrovně, aby si uvědomili, že není vždy nutné akceptovat předražené ceny zavedených švýcarských nebo japonských značek, které si nechají platit za falešný pocit tradice, vyjímečnosti a luxusu a přitom si to svoje pozlátko stejně nechávají částečně vyrábět kdoví kde, když Číňan nabízí stejnou kvalitu za zlomek ceny.

Prosím, nedávejte sem fotky fejků!

S dovolením bych se ujal čestného výkopu. Už měsíc a půl mám na ruce tritiovky Carnival, které nikoho nekopírují, dosahují přesnosti 0,1s/den a svítí jako blázen.

IMG_20210209_161715.png.851de6ffe3f36d6a6c3d73c80130f9b7.png

 

A jaké čínské hodinky nosíte vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 776
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Spíš jsem to myslel jako echt čínské brandy, homage z Aliexpressu a tak. Že jsou Casia vyrobená v Číně je sice fakt, ale furt je to japonská značka a má na Chronomagu svůj vlastní chlívek v japonské sekci

Myslím, že zadání je jasný. Děkuji za pochopení.

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, 5etter napsal:

Zdravím od moře. U vás prej mrzne...

Snad to při šnorchlování někde neškrábnu o skálu. Musel bych za cenu stěžejky do rolád objednat nový.

1613021491628.png.492758dcf8672d1d4ef928547720973f.png

 

To je krásná tapeta, to máte v obýváku? 😄 
Člověče, ty tvoje nevypadaj špatně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já před lety pořídil z legrace "noname pilotky". Mělo to být na jednu akci a pak šup pryč. Jsou to první a jediné čínské hodinky co jsem si koupil, ale kupodivu jsem si je nechal. Ani nevím proč... Hodil jsem na ně "lepší" řemen... Převážně je nenosím, resp. je nosím jen k jednomu konkrétnímu outfitu. Tak proč sakryš? 🤔 🤣

watch.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, dykmore napsal:

Fotor_15794572076959.jpg

Hm, ty vypadají dobře! Ručky bych si uměl představit vzhledem k cifru robustnější, případně tu minutovou bez šipky. Ale to je nepodstatný subjektivní pocit. Jinak mi přijdou skvělý! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...