Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 776
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pravdu máš, předsedo. Je to taková upřimná, na nic si nehrající, prostřední modrá. Třeba na kamasu, nooski mi dá možná za pravdu, se ten odstín musí lovit, je to takové smyslné a tajuplné..tady je to jasně dané. Nasadil jsem barevně odpovídají strejcovskej perlon, vypadá divně, ale je pohodlnej a schne rychleji než nato.

Co mě ale štve, že už nejsem schopen udělat kloudnou fotku ani se zrcadlovkou. Ten detail tam prostě neni. Možná je to tím, že je z roku 2005 anebo tím, že stárnu, blbnu a ruce se mi třesou. Asi obojím.

DSC_2763res.jpg.200d232c4bfd5dc97b8ba443b3e88cb9.jpg

DSC_2765res.jpg.5ed5da1f8950d472a2c54f32a305a603.jpg

 

edit: Miky, hele, já už bych snad ani nikam nechodil, pro mě je tohle, předpokládám, hodinková konečná..noale, znáš to :D

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já je taky koupil:D. ty černé. Mě ze sebe jebne, ale nějak jsem uznal, že by byl hřích to za ty peníze nezkusit. Když tak je tady někomu střelím:)

OT: Vždycky mě na ali při platbě překvapí, že si tak nějak vystačí s číslama z karet, žadný druhý stupeň ověření, prostě nic. Ale používám na to Revolut, kde mám vždy jen obnos co chci hnet utratit a není tam co vybrakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nooski napsal:

Kamasu, aspoň moje, jsou zelené resp. petrolejové.  

jo jo, vim, ze mas petrolej, myslel jsem spis tu tmavost odstinu, aspon u modrych to bylo az do cerna.

před 31 minutami, travex napsal:

Tak minimálně jsi udělal jako první tuňákový coming out.

Edit: a pochvalte někdo mikyho, jak tu trpělivě čekal. 

ja ten seznam nechtel prave zacit, pocitam, ze jsem tak osmej. mikyho chvalim za popularizaci, zpocatku jsem tomu vsemu nejak neveril.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, nooski napsal:

Samozřejmě že má, ruční nátah, hacking. Klasika. Je to vlastně kalibr 4R35, který mohou použít ostatní výrobce.

Díky za info. Dnes dorazil nový přírůstek,ale při nastavování se mi nepodařila najít poloha,až teď 🙂

90CD7C48-2645-4273-BC6F-52B583272A11.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...