Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 785
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nooski, nedávno jsem se tu vyjádřil v tom smyslu, že čínské homážisty strpím se skřípěním zubů. Myslím, že i sousedovic kokršpanělovi by došlo, že spojení čs (čínské sračky) a loga Chronomag je něco, co mi opravdu radost nedělá. Těm chytřejším jsem patrně napověděl, Tobě však zřejmě nikoliv. Nic si z toho nedělej, věřím, že Ti to jednou docvakne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale, ale. Takové pěkné urážky. Vzhledem k tomu, že tu nějakou dobu funguji a pravidla jsem nikdy neporušil, mi to osobně příjde jako docela chování přes čáru. Ostatně i použitý slovník "čínské sračky" je zajímavý vzhledem k existující sekci na fóru. Nic si z toho nedělám, možná jen celkový obrázek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení kolegové nosící mimo jiné i čínské hodinky
Ukažme ctihodným gentlemanům opovrhujícím našimi kvalitními a přitom levnými hodinkami, že máme víc rozumu, nadhledu a tolerance než oni, nesnižujme se ke zbytečným útokům a snažme se tu s nimi koexistovat se ctí. Na druhou stranu bych poprosil ty, kterým jsme trnem v oku, aby si chodili odplivnout např. do vlákna Čínská invaze a ne sem.
Nenechme sebou cloumat vášněmi a respektujme, že každý má právo nosit si co chce a chlubit se tím na fóru v sekci k tomu určené.
Děkuji všem slušným diskutujícím za udržení kultury a úrovně.
Zakladatel vlákna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Proc tu neni tradicni znacka Sea-Gull nebo jine autenticke cinske znacky? Cele je to jen adorace homage. Ja nevim, jak to muze prospet foru? Ano, muzete mi omlatit o hlavu, ze jsem tu postnul "Bondovky". Ale to bylo prave pod vlivem toho, jakou tady ma cinska homage zelenou. Kdyz vidim, jake to vzbudilo negativni emoce, tak si myslim, ze tohle vlakno spis zpusobuje zlou krev, protoze majitele originalnich kousku maji pocit, ze na jejich autentickem kousku, nekdo parazituje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro, zkus se prosím držet prosby napsané jen o dva příspěvky nad tvým. 

Navíc tu máme bílého slona a podle wiki:

... vlastnictví Bílého slona bylo považováno (a stále je v Thajsku a Barmě) za znamení, že monarcha vládne spravedlivě a království byl požehnán mír a prosperita... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
Před hodinou, travex napsal:

Ondro, zkus se prosím držet prosby napsané jen o dva příspěvky nad tvým. 

Navíc tu máme bílého slona a podle wiki:

... vlastnictví Bílého slona bylo považováno (a stále je v Thajsku a Barmě) za znamení, že monarcha vládne spravedlivě a království byl požehnán mír a prosperita... 

 

Jasny, muzu. Vzdyt koneckoncu kazdej si muze vytvorit svuj ignore list vlaken ve sve hlave.

Koneckoncu samotne vlakno zalozil gentleman jak vino.

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně ty bronzovky výše jdou člověče taky neuvěřitelně, jesi ty čiňani to nějak ještě seřizujou neboco. Ale žádný seika mi takhle přesně nikdy nešly. Tydlety dělaj tak maximálně vteřinu do plusu za den, ať je mám na ruce nebo odložený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...