Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Tosi, ty ale michas dve veci dohromady. Tohle nemaji byt B-Uhry s prumerem 50mm (jakoze flieger), ale tohle maji byt allied pilotky, ktere se nikdy vetsi jak 38mm nedelaly. Mrkni na IWC Mark XI, XII a XV. A usekla rucka je naprosta legenda!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 776
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 22. 5. 2021 v 8:18, AndyAaron napsal:

Tosi, ty ale michas dve veci dohromady. Tohle nemaji byt B-Uhry s prumerem 50mm (jakoze flieger), ale tohle maji byt allied pilotky, ktere se nikdy vetsi jak 38mm nedelaly. Mrkni na IWC Mark XI, XII a XV. A usekla rucka je naprosta legenda!

Nojono, viděl jsem zmínku o "letecké korunce", a tak - nezkoumaje detaily - udeřil na strunu B-Uhr. Ale useklá ručička se mně furt nelíbí! 🙂 Představ si, že bys v dětství měl vleklý problém s "levou" a "pravou". A tvůj tatík-psychopat právě vymejšlel design pro fliegery... Nemusím, doufám, pokračovat, jak docílit snažšího rozlišení? Useklá ručka mně tak nějak symbolizuje nemístné násilí, mrzačení designu! Uf uf, vymysleli jsme něco originálního! Ale někdo holt třeba dá přednost prostému zapamatování levá/pravá, malá/velká, originalitu za každou cenu nepotřebuje... Nic ve zlým! 😄

Upraveno uživatelem Tos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert uzavřel téma

Borci, vlákno odemykám. Prosím tímto propagátory čínských hodinek, aby si uvědomili, že jejich postoje nesdílím, a adorace čínských sr-ček je mnou pouze trpěna. Důvody akceptace jsem vysvětlil již dříve. Pokud by snad někdo z číňanů opět osobně zaútočil na moderátora, bude mnou zcela nedemokraticky uplatněn princip kolektivní viny. Konec konců, to přece jako čínomilové dobře znáte od soudruhů z Pekingu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert odemknul téma
  • po měsíci...

Phoibos sub, verze quartz (PX002C). Zpracováním i proporcema dost odlišný než podstatně vymazlenější varianta v automatu (PY007C) - ale to je dobře, tohle jsou skutečný beatery na venkovský homeoffice/štípání dřeva...

IMG_20210712_221953_908.jpg

Upraveno uživatelem bhuzcrecelu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...