Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 776
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 49 minutami, Lukáš3 napsal:

Opravdu mě mrzí, že kvůli mé neznalosti se to tu tak rozvířilo negativní náladou... Myslel jsem, že sem hodím fotku s normálním (ale chybným) popisem. Ale chlapi i tak jde pořád jen o hodinky a je zbytečné se kvůli tomu takhle hádat ne. Já jsem tu nový, ale mnozí z vás se očividně znáte dlouho a dobře, možná i osobně. Nedávejte do toho tolik emocí :)... Jo a do vlákna ,,Co máte právě na ruce?" přece mohu vložit hodinky, které mám právě na ruce ať už jsou odkudkoliv ne... :D Nenašel jsem k tomu vláknu pravidlo, že to musím být jen cokoliv mimo čínu. 

Neber si to osobne, tady se az tak o tvuj  post k Datejust nejedna, ses na hodinkovym foru, nekdy to tady lidi moc zerou, no, tak se potom nemuzes divit nekterym reakcim. Tohle tema tady dost eskaluje a tys to zrovna trefil na hlavicku, byt jako novacek. Tady na fanatika nenarazis. V klidu, hod to za hlavu a jestli te hodinky bavej, nenech se vodradit. Cti, prohlizej fotky a nasavej, vo nic nejde. Hlavne zahod urazenou hrdost, ze ti nekdo dal pres prsty, to uz tak nekdy bejva. Jako vsude jinde. Nic neni tak horky... 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, villain83 napsal:

Neber si to osobne, tady se az tak o tvuj  post k Datejust nejedna, ses na hodinkovym foru, nekdy to tady lidi moc zerou, no, tak se potom nemuzes divit nekterym reakcim. Tohle tema tady doat eskaluje a tys to zrovna trefil na hlavicku, byt jako novacek. Tady na fanatika nenarazis. V klidu, hod to za hlavu a jestli te hodinky bavej, nenech se vodradit. Cti, prohlizej fotky a nasavej, vo nic nejde. Hlavne zahod urazenou hrdost, ze ti nekdo dal pres prsty, to uz tak nekdy bejva. Jako vsude jinde. Nic neni tak horky... 

+1 za vecny a rozumny prispevek. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám teda zrovna čínu na ruce, ale dotaz dám semhle, protože vlákno Kde koupit jakou čínu nebo kterou čajnu byste mi doporučili tady asi není. A tahle chlubírna má přece jen asi nejvíc příspěvků z celé čísnké sekce. Tedy můj dotaz: Dělají číňánci (ideálně steldive/sv. marcin/hamdall atd) hodinky s antireflexem, který není vidět? Bo zatím co mně prošlo rukama, tak tam byl v menší či větší míře ten barevný odlesk a to já nerad. Na normálních hodinkách s AR jsem to nikdy neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lukáš3 nosím je tak 4x do roka:), většinou v zimě, když už mě začínají tahy studit, přesnost stabilní cca +15s/den, rezerva chodu skvělých 50h., ten safír je taky dobrej, před tím, jsem měl plast a byl hned poškrábanej, kupoval jsem je na aliexpressu za velice dobrou cenu a myslim, že jsem se vyhnul i výpalnému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Arthur N. napsal:

@Lukáš3 nosím je tak 4x do roka:), většinou v zimě, když už mě začínají tahy studit, přesnost stabilní cca +15s/den, rezerva chodu skvělých 50h., ten safír je taky dobrej, před tím, jsem měl plast a byl hned poškrábanej, kupoval jsem je na aliexpressu za velice dobrou cenu a myslim, že jsem se vyhnul i výpalnému

Vypadají luxusně :) to výpalné mě docela štve. Myslím, že se mu teď asi nevyhnu, pokud je objednám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Lukáš3 napsal:

09869B3B-9A15-4CB0-B4BB-9810AEBC1ED8.jpeg

Ježišmarja to je takový hnus, že to uráží dokonce i toto čínské vlákno:D Moclipak stála ta nádhera? To jsou tvoje nebo fotka z netu? Já jsem chtěl aspirovat na nejlevnější a nejhnusnější hodinky z číny a cosi už jsem objednal, abych sa tu pochlubil, ale vidím, že naprosto zbytečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, vzhledem k tomu, že se vlákno jmenuje: Jaké čínské hodinky máte právě na ruce? .... Tak snad nám Lukáš nelže, a tu šílenost si na ruku doopravdy vzal. Tímto se samozřejmě omlouvám všem, jejichž hodinky jsem označil za totální peklo. Kdepak, to byl jen očistec. To pravé peklo se zde zjevilo dnes těsně před desátou dopoledne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...