Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 787
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je ta luneta aspoň podsvícená? Teď sem kupoval klávesnici a myslím, že tam jdou zvolit přesně ty samé barvy. A dokonce to prý umí rozsvítit část kláves tak, a další části jinak. Ale jo, aspoň je tu trochu prdel teď po obědě. Už jsem je kukal na alíku ale nemohl jsem v popisku nikde najít co je tam za strojek. Je tam kompletní specifikace (style: luxury😄, atd...), ale to tam chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si říkám, jak to Ti asiaté dělají, Rolády dají dokupy démanty periodicky na 36ks hodinek, aby byly v dokonalé barvě, kvalitě, a čistotě, a tihle to sekají za 89USD, jeden za druhým, a až oči přechází!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Bert napsal:

@Plattfuss že se nestydíš.

a pritom som tak dlho sekal dobrotu a takto sa zas spustit... chronokarmicky armagedon 😄 ... ale ja zas tu cinu zlahka ponosim a v ramci financne nenarocnej osvety posuniem v rodine nejakemu pubertakovi na "rozbijacku"... nech si dorast zvyka na hodinky a idealne mechanicke ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pche, vy tu utrácíte závratné částky za jakési adidasky, paganiny, hajdaly a svaté martiny. Děte k šípku s takovýma hodinkama snobáci, nechte si vaše předražené pozlátko. Mně dnes došly naprosto luxusní pilotky 42mm. Stály 80 vočí. A jdou! A z číny 13 dní doprava. Sice teda nevím co s nima budu dělat, ale asi je budu nosit.

1639997052549.jpg

1639997052621.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, JanKuc napsal:

Pche, vy tu utrácíte závratné částky za jakési adidasky, paganiny, hajdaly a svaté martiny. Děte k šípku s takovýma hodinkama snobáci, nechte si vaše předražené pozlátko. Mně dnes došly naprosto luxusní pilotky 42mm. Stály 80 vočí. A jdou! A z číny 13 dní doprava. Sice teda nevím co s nima budu dělat, ale asi je budu nosit.

 

 

Chce se mi zvracet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...