Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 776
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 hodinami, odjinud napsal:

Tvl, ted jsem zvedavej na rekci Doksařů z vlakna:

 

ako vlastnik 2 Dox mam to vlakno preluskane, tak reagujem... :)

srandy nabok, hodinky Seestern V2 idu napodiv ±1 sec/den... dizaj je kompilacia z jasnych zdrojov, spracovanie vynikajuce, ziadne ostre hrany, super detaily. Lume je slabsi (to ma spolocne s originalom) ale zato svieti aj datumovka.

Opakujem, cielova destinacia pre tento kusok je muzsky pubertalny gender vo veku 14-17 rokov... Vieme vsetci co sme v tomto obdobi vyvadzali 🍻🥩🍷🥃🔥💓🥳🤬💫💤💔💋🫂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak by řekl houmr: Jistě, mé pižmo a kohoutí krok nasere těch pár sucharů z tzn. rady starších, kteří pomlaskávají a hladí si fousy. Přece každý normál tady bere čínavlákno jako prdelvlákno, tzn. s radostí koupí šunty, ukáže je tu, zasmějeme se tomu, jak je má hezky barevné, jak jsou budíčky na chronografech krásně nefunkční (když jsou nalepené) atd. Prostě prdel. Apropos, seestern, teď jsem jich koumal na alíkovi, dělají monstrolook s lumi ciferníkem a lumi datověncem. To je prostě MUSS! Nemáte je tu někdo už?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé ČÍNOMRDI, avšak též JAPANOMRDOVÉ a DIGIMRDI, Vám všem přeji pěkné svátky a do nového roku hodně zdraví a duševní pohody. Nenechte se rozhodit nepěknými řečmi, udržujte toto vlákno v nadsázce a v lehce ironickém duchu tak, jak bylo nastaveno jeho zakladatelem, kamarádem 5etterem.

Letošní rok byl pro mě přelomový, jednak jsem v červnu poprvé po 12 letech dostal (podle mě samozřejmě neoprávněně :angel: ) BAN a za druhé jsem pořídil nejvíc hodinek za jediný rok.

Drazí kolegové, letos jsem koupil:
6 ks echt čínských jebek
2 ks smartvočů (taky čínské)
8 ks japonských hodinek, z toho jedny orient star, jedny orienty, jedny citizeny, dvoje seika a troje casia.

Noa jak to dopadlo? patery ČÍNSKÉ MRDKY jsem tady pustil dál (vždycky se po nich jen zaprášilo), ale jedny, samozřejmě ty nejhezčí, si jako vzpomínku na toto bouřlivé období nechám. Něžně jim říkám PERLOMRDKY a podělím se o tu krásu s Vámi aspoň prostřednictvím několika fotografií.

 

DSC_2898.jpg

DSC_2888.jpg

DSC_2916res.jpg

IMG_20210618_092429_1.jpg

IMG_20210623_214447.jpg

IMG_20210705_003142.jpg

IMG_20210705_004751.jpg

IMG_20210803_214636.jpg

IMG_20210803_214755.jpg

IMG_20210817_200731.jpg

IMG_20211203_190629.jpg

DSC_2836.jpg

DSC_2845.jpg

DSC_2907.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 12. 2021 v 21:24, Marfael napsal:

Ja objednal tohle. Je jasny, ceho je to kopirka. Ale jelikoz jsem zadne military nemel a planuju Longines s velmi podobnym pouzdrem, rad si prvni zkusim, jak se mi to bude nosit…A nebudu kecat, i se mi libi a nejake otloukanky se hodi vzdy. 

4D48DCCB-08F7-474A-A9B7-9C4FE69DCE10.jpeg

toto vyzera nadpriemerne dirty (dozen) :)

btw, ake Longines planujes vintage ci nove (heritage)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Plattfuss napsal:

toto vyzera nadpriemerne dirty (dozen) :)

btw, ake Longines planujes vintage ci nove (heritage)?

Heritage Military, maji rozmerove “těmer stejne” pouzdro. A donedavna jsem military styl uplne mijel, nic mi to nerikalo, tak radeji zkusim prvni takhle, nez dam 50 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Marfael napsal:

Heritage Military, maji rozmerove “těmer stejne” pouzdro. A donedavna jsem military styl uplne mijel, nic mi to nerikalo, tak radeji zkusim prvni takhle, nez dam 50 🙂

ja som to presne riesil, nakoniec ale kurier stihol pod stromcek Heritage Classic Sector Dial... puzdro je myslim ale podobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Plattfuss napsal:

ja som to presne riesil, nakoniec ale kurier stihol pod stromcek Heritage Classic Sector Dial... puzdro je myslim ale podobne

Jo jo, tohle pouzdro je taky dost podobne, minimalne stejny prumer. 
Kazdopadne skvely vyber. At to tu neplevelime Longinama, kdyby se ti chtelo je blejsknout na ruce a poslat do zpravy, budu rad:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...