Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 776
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Berte chápu že tady působíš jako etická hlídka ovšem používání tvých pejorativních výrazů si pomalu začínám vykládat osobně. A věř mi ,že mne opravdu netěší aby mne někdo kdo mne ani nezná nazýval čínomrdem. Pokud vím toto je oficiální vlákno a myslím že není potřeba generalizovat. Ano vycinkej nepoučitelné jednotlivce,ale znovu podotýkám jsou to pouze jednotlivci, tak bych prosil příště bez urážek. Přeji hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavle, děkuji za upozornění. Patrně jsi myslel tyto (příště mi ulehčíš hledání, pokud dáš odkaz):

Tyhle precisty jsou kopírka, ale, a to je důležité - neporušují patentová práva. To Jurajem postované hodinky porušovaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Wendellin napsal:

Berte chápu že tady působíš jako etická hlídka ovšem používání tvých pejorativních výrazů si pomalu začínám vykládat osobně. A věř mi ,že mne opravdu netěší aby mne někdo kdo mne ani nezná nazýval čínomrdem. Pokud vím toto je oficiální vlákno a myslím že není potřeba generalizovat. Ano vycinkej nepoučitelné jednotlivce,ale znovu podotýkám jsou to pouze jednotlivci, tak bych prosil příště bez urážek. Přeji hezký den.

Máš pravdu. Zkusím to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen zkouška pilotek, které jsem nikdy neměl a test “Longinesek”, ktere mají téměř totožné pouzdro.

Ted už vím, ze Longinesky muzu v klidu koupit. 
Tyhle sedí skvěle, zpracování moc neumim posoudit, ale žádný problém nevidím. 
Jako otloukanky budou fajn. 

 

500F75D2-1983-44FF-B696-24E4FBA55026.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mám nostalgicky na ruce svůj podvržený luxus... kupováno v roce 2012 - před 10 lety to byl můj návrat k mechanikám. Chronomag jsem neznal, ve snaze koupit opravdovou kvalitu jsem si ověřoval že uvnitř tiká Miyota 8215, což jsem v té době bral jako dostatečnou garanci japonské kvality. Za to co stály jsem mohl mít pěkné Seika, nebo Orienty, ale tehdy jsem to vnímal tak, že si připlácím za kvalitu "brandu" :) Každopádně jsem s nimi byl pak cca 5 let OWG - hodinky se mnou prošly kus světa a zažily kde co. Strojek bez servisu pořád běhá cca +8s / den - to že se vrtí jako blázen na jednu stranu mně vůbec nevadí - problém s cukem vteřinovky jsem nezaznamenal... Na můj dnešní vkus jsou větší než je třeba, ale jinak přežily zacházení, které bych už dnes nepřál ani G-SHOCKům bez mechanických problémů, ale také bez vážných šrámů na těle - sklo bych řekl že je minerál (safírem by se chlubili), ale bez jediného šrámu - na hodinky s HARDLEX jsem chytl později šrám ani nevím kde už při druhém nasazení na ruku... 

Zpětně velká spokojenost s čínskou parádou - univerzální hodinky s WR100 - teď trochu smutně vzpomínám na ten klid, když jsem ráno nazul jediné hodinky které jsme měl a byl s nimi spokojený. Ale ten pocit asi souvisí s tím že byly první a po dlouhou dobu jediné... 

image.thumb.png.0769229af263c9a6bd3ebc61b5c55034.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...