Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 785
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já při koupi každého nového kusu vezmu otvírák a zkontroluju, jestli je dýnko řádně utažený. Přiznávám, že u tědlech jsem to tak o milimetr dotáhl, nebylo to úplně na krev. Jinak teda pohodlnost konzerv na ruce je maximální - díky krátkým nožkám, to je vždycky plus pro komfort. Překonávají i Willardovic rozjetý hovno, a to je co říct. Tah jsem ani nezkusil, rovnou jsem ho sundal a ve foliích odložil. Řekl bych, že konzervy z Belgie jsou asi největší trhák, co lze dnes v hodinkovým světě pořídit. Už jenom to, že tady všechno lícuje (neustále omílaný téma, já vim..). Pro doplnění přidávám detail bývalek sumo, což byly moje nejdražší seika. Tehdá mě to dost zamrzelo.

IMG_20210412_170224_1.jpg.d675de6cd24e9b0d017bc42318a041c0.jpg

450866695__DSC8471kopie.jpg.6956d3efa94b37d17e23ff2b84a8bf34.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové jsem rád, že se líbí, už jsou zkrácené na ruce a je radost se na ně dívat.

Rozdíl proti G3 je v pouzdře, ručkách, dýnku, ciferníku, lunetě a skle. 

Pouzdro má ostřejší hrany a nožky jsou více zakřivené s tím se pojí pozměněné dýnko.

Vteřinovka se vrátila ke klasickému tvaru

Ciferník má armovák s kratšími čárkami a celý ciferník je o chlup větší. Nápis na cifru je také jiný. Nově je v nabídce i verze v modré.

Luneta má jemnější chod a menší font bez možnosti svítících čísel

Sklo je jen mírně vypouklé a vystupuje nad lunetu v ostřejším úhlu - zdaleka tak nezkresluje jak předchozí verze, to mě trošku vadilo, ale k novějšímu pojetí sedí lépe a dodává ciferníku při extrémních úhlech hloubku.

Myslím, že nezměněný zůstal tah.

A jedna na ruce

 

62mas.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi koho zajímá to srovnání, tak tenhle týpek to shrnul pěkně 

Navíc nově nahrál i živé fotky na ruce, kde to pěkně vynikne in natura

 

No a nakonec i přímo SM má pár fotek srovnání - fotky úplně dole a je vidět i modrá varianta

https://sanmartinwatches.com/wp/product/sn007-ss/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se zase víc líbí nová verze skla a nový model celkově. U tuňáků to říct nemůžu (sorry lube), ale tady se mi snad ta modrá varianta líbí víc než černá. Respektive mi moc nepasuje, že ta černá je spíš šedá. Asi jsem ovlivněn 100% black ciferníkem citizenů default_smile.gif
Jo a ta waffle guma se žralokem je bomba. Tu ti k tomu nedali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se neomlouvej Peťo, dyť tomu jenom nerozumíš :D. Ne vážně, ty 62mas jsou bombový, mně se ta šedá líbí, stejně jako na originálu, modrá bude taky ok. Zřejmě stejný odstín modré má san martin i u willardovek. Nemít ty bronzovky, tak bych o tědlech taky uvažoval, fakt jsou povedený. Tuňáky jsem bral modrý kvůli změně, je to taková světlejší modrá, ale mi se to líbí, ještě aby né, za ty prachy.

Ty Mikyho mají sklo zakřivený jak na amfibiích, ne? Oboje verze jsou super. Faktem je, že 62mas, když vyšly (tehdá s nima Chumpus přišel pokud se nemýlím), stejně jako psal nooski, tak se mi hrozně líbily, považuju je za jedny z nej seiko. Taky by nooski mohl dát pár těch svých krásných fotek do příslušného vlákna :smile_anim:.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...