Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Lube, kamaráde, ty jsi úplně jak ten Ondra. Koupíš patery čínské homáže a vychválíš je. Pak jich půlku hodíš do inzerce a když to spustí vlnu nevole, tak píšeš, že se tomu nedivíš a že jsme je neměli srovnávat se Seikem. Načež to uděláš. 🤦‍♂️Vám dvěma nahlédnout do hlavy, to je jak snažit se pochopit ženskou 🤣

Nic, v pohodě, odpověď nevyžaduju, jen si tady pod šeříkem jen tak mudruju :cheers:

IMG_20210517_100341.png.9fbaa95d05112924ff90363c0964f5b5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 785
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Čau Peťo :D to je v pohodě. Jinak - dobrá zábava, ne? Aspoň je co číst. To vlákno inspirace je zajímavý, člověk se něco dozví.

Ono se to samo nějak sešlo = z úplně náhlýho popudu dávám do prodeje konzervy, abych měl budget zase na něco jiného a kde se vzápětí objevila negativní odezva + do toho jste s nooskim dělali všude hrdiny, tak mi bylo jasný, že se něco semele :D

OK, někoho tyhle hodinky serou, někoho zase né, no, to je celý. Některé názory mi přijdou úplně mimo, ale co. Vždyť jsme to na začátku sami všichni řešili. Jinak hodinky jsem chválil, a oprávněně :smile_anim:. Konzervy šly pryč, protože chci zkusit zase něco jinýho, nějak už na ně nebyla nálada. A tak mi náhodou zbyly bronzovky, které jsou místními gentlemany jakože víc tolerované, protože originály v bronzu nejsou, chacha. Ten počin Pražského Hodinářství beru jako poctu SM, že si ho zvolili jako základ :). No nic, to je jedno. V plánu byly zelený pilotky od steeldive, v oceli, ale teď jsem se dost zakoukal do těch menších potápek od SM a přemýšlím o nich víc a víc. Noa do toho nový pětky. Dnes jsem však zobákem nevydržel a pořídil jedny casia, tak tomu dám ještě chvíli.

Jo, jinak k tomu srovnání - jedná se čistě o strojky, oboje seiko, a faktem je, že ve všech těch čtyřech číňanech,co jsem zatím vyzkoušel, šly NH-35 výrazně líp, než dejme tomu průměr všech (desítek) mechanik přímo v seikách, které jsem měl/mám.

Zatím :cheers:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jde NH35 v tuňákách takhle. Ciferníkem nahoru strašně rychle, korunkou nahoru strašně pomalu, na ruce celkem přesně. Ve finále jsou úplně přesné a tím odkládáním se dají skvěle regulovat. 

IMG_20210517_230047.thumb.jpg.b3d923aec9279f552d9220b8edaedc74.jpg

Mají mírně nakřivo armovák, otřep a škaredě nanesenou lumi na plácačce vteřinovky, zbroušené vrcholy šipky na minutovce a to datum se taky někdy netrefí úplně doprostřed okýnka. To jen aby si někdo nemyslel, že tady na ty čínský sračky (copyright Bert) jenom pějeme chvalozpěvy a bezmezně je obdivujeme a za každou cenu obhajujeme. 

Ty SN045 mě taky velice zaujaly. Vlastní design, inspirace Seikem v mezích slušnosti, budou pohodlné. V podstatě čekám už jen na reálné fotky a videa a na sklad v EU. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heleďte a ty 045 jsou teda jako novinka? Jsem si jich předtím v nabídce nevšiml, ale to jsem přikládal vlastní nepozornosti. Jinak náramek, vzhledem k uchycení, půjde bez problému asi jakýkoli aftermarket. Jen doufám, že se tam vleze natohadr. Ale ta spona na gumě je fakt pěkná, co. Teď jen, aby přesně lícovala spodní špička 12 indexu s horním cípem loga. To by bylo hodně vidět, kdyby né.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, 5etter napsal:

Mají mírně nakřivo armovák, otřep a škaredě nanesenou lumi na plácačce vteřinovky, zbroušené vrcholy šipky na minutovce a to datum se taky někdy netrefí úplně doprostřed okýnka.

tys, ty nešťastníku, holt nafasoval tu poctu seiku se vším všudy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už má ten bronz konečně správný charakter! Asi by mě štvala ta ukouslá hodinová ručka, ale na tu se dá zvyknout. Mrzelo by mě že nemá černý datumový věnec, ale i to bych asi brzy snesl... dráždily by mě to žluté indexy... s tím bych se těžko pasoval, ale možná na živo bych to po čase dal, ale co bych nerozdýchal je to NATO a ty kovové spony k bronzu. Nedávám ani kombinaci zlacené pouzdro a řemen s ocelovou sponou, ikdyž to prakticky není na očích :) Já k bronzu koupil kordurový, nebo jaký to je pásek a na něm vyměnil sponu za zlatou / matnou - vypadá to stejně jako "čerstvý" bronz, když už bronz zašel, tak to nedráždí pohled ani kůži... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám rozumím, taky jsem s tím bojoval, pořídil jsem i celočernej nato kvůli tomu, viz výše, momentálně je na těch druhých. Ale víte - to je jak s prvním nákupem čínských jebek: nejdřív tě to sere, mačkáš to v sobě, úplně tě to rozežírá. Noa nakonec si postupně zvykneš a sere pes.

Pro mě je ten matroš (jako bronz) natolik zajímavý, že ho rád nosím i přes tyhle estetické přešlapy. SM byly na origo kůži s bronzovou sponou, ale u těchto levnějších styldajvů byl kožeňák s ocelovou (ten jsem ani nevyzkoušel). Asi už to nějak neřešim. Jinak stejné bronzovky s lepší barvou než je tahle žlutá (víc podobnou předloze) dělá SM, ale jsou bez data. A useknutá ručka je naopak super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za bronz samozřejmě palec nahoru, já si koupil na osahání jedny... dokud byl bronz lesklý, nebo jen zmatnělý tak jsem si říkal no dobrá, je to zajímavé, ale jedny budou stačit. Ale teď co jsem je provajcoval do pestrých odstínů mě to chytlo tak, že se na jiné hodinky, byť mnohem propracovanější nedívám tak rád,, jako na bronzovky a už uvažuju co dál. Zatím se to rýsuje směrem Zelos HAMMERHEAD v bronzu, bohužel nové zatím bronzové nejsou, takže bych musel sáhnout po V2 a to se bojím jsou zbytečné kladiva, nebo zkusit sehnat Amfibie 1967, ale tam se zase bojím, že to nebude v reálu taková pecka, jak si to maluju... možná ještě něco vyleze, ale ideálně by to mělo mít vlastní rukopis designu, takže ne homáž, ani nuda.... a UNDONE co mám je takový uhlazený, takže asi spíš něco víc divokého...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...