Přejít na obsah

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 787
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 26. 2. 2021 v 19:05, dykmore napsal:

Co to prosím je? Jsou krásné, ale už se v těch poctách nevyznám :)

Jde o San Martin The Great Wave off Kanagawa luminous dial. Jak jde vidět z fotky, tak celý cifr nádherně svítí a je toho docíleno tím, že je vyroben na 3D tiskárně lumi filamenty. Zkrátka pěkné a hravé hodinky, které za směšný peníz přinášejí velice kvalitní zpracování.

Mno a inspiraci odhaduji na Seiko 6105-8000. Alespoň podle pouzdra. Cifr je pak asi nejznámější obraz od Katsushika Hokusai(e). Co vím, tak ten se na hodinkách od Seika nevyskytoval, ale často se používá jako mod dial pro různé Seiko modely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako mně se ty tuňáci taky líběj, ale - svýho času jsem měl jejich lidovou verzi a nějak mi to prostě nesedělo. asi moc železa.. i když občas lituju, že šly pryč. taky mi vadila ta blbě přístupná luneta.

DSC_6643r.jpg.7cc32b917b513b750b767daa91b307ff.jpg

stejně je to prdel, ty willardofky. prostě jeden film, herec s hodinkama, a jakej cirkus kolem toho vznikl. přitom mohl mít na ruce úplně jiný hodinky. anebo, žádný hodinky mít vůbec nemusel!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lub:mě doteď mrzí, že mi utekla Monstra 2. generace v oranžové nebo Drákuly za rozumné peníze. I ty monster tuňáky jsem v merku měl... Tyhle kovadliny jsou svým způsobem náplast na mentální bolístko. Těžké jsou jak sviňa, ale nosí se příjemně. V případě napadení pak člověk vzpomene na líbezné tóny Cannibal Corpse a jejich love songu Hammer Smashed Face. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se přiznám, že mám docela svrbění si pořídit ty monstra od heimdallru. Originály dvojkový nový neseženu. A i kdyby jo, tak za nehorázný peníze, a tady dostanu v podstatě to samý. A navíc, z tědlech všech čín, se mi jako jediný líbí to rybičkový logo. Já snad do nich pudu. Už teď mám na cestě jedny adidasky, tvl to sem dopad :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl nevím. Rybičkový logo pěkný (ale ne tak jako žralok Martin), ale tohle už mi přijde za hranou. U Willardů s tím zase takovej problém nemám, ale monstra beru furt jako aktuální hodinky, mám je doma, prostě tady už je to pro mě čistá vykrádačka. Ale chápu, že každej to má nastavený trochu jinak a převládají subjektiivní pocity a třeba i osobní vztah ke konkrétním modelům.

Jaký adidasky objednals? 🤣

Já se přiznám, že mě pohltila ta tuňáková mánie. Ale snažím se udržet, dokud si neosahám ty travexovy nebo nooskiho. A to se mi tahle řada nikdy extra nelíbila...

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...