Jump to content

Nacházíte se ve vlákně se zvýšeným výskytem hodinek, které jsou kopiemi či napodobeninami modelů jiných značek. Čtení tohoto vlákna, či přispívání do něj, poškozuje zdravý vývoj chronomagora.

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?

Recommended Posts

• Replies 635
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
V 30. 7. 2022 v 15:59, Lukáš3 napsal:

Dopoledne nivelačka, odpoledne čínský turbo v dešti 

F792B20C-3904-4003-BA4A-F192687BA84A.jpeg

Luky, to turbo vypadá úžasně. Mohl by si o nich prosím napsat trochu více informací, zdá se že je asi budu potřebovat. Jsem na tvé vlně a Čína mě neuráží.

@Wendellin záleží, co by tě zajímalo... 

Jsou hrozně fajn ☺️ wr na 100m, takže je můžu mít na ruce pořád... ‼️Krásně‼️ nahlas tikají, což se mi moc líbí. Ruční nátah jde zlehka, ale přitom má zajímavý ,,feeling"- těším se vždycky ke snídani, až je budu natahovat. A většinou v kanclu jen tak sedím a čumím jak se točí... Přitom vůbec nemám ponětí, kolik je hodin 😄 dívám se jen na ten pohyb...

Vypadají moc hezky na kůži, na tahu, ale i na natu... Teď je často nosím na gumě vod trenek, jak se to tu často píše 😄 

C3E2E5B1-AF27-4C6A-B167-C1171D9442B2.jpeg

DA9BFD5C-D1CE-4995-933A-56B829919D00.jpeg

před 1 hodinou, Lukáš3 napsal:

@Wendellin záleží, co by tě zajímalo... 

Jsou hrozně fajn ☺️ wr na 100m, takže je můžu mít na ruce pořád... ‼️Krásně‼️ nahlas tikají, což se mi moc líbí. Ruční nátah jde zlehka, ale přitom má zajímavý ,,feeling"- těším se vždycky ke snídani, až je budu natahovat. A většinou v kanclu jen tak sedím a čumím jak se točí... Přitom vůbec nemám ponětí, kolik je hodin 😄 dívám se jen na ten pohyb...

Vypadají moc hezky na kůži, na tahu, ale i na natu... Teď je často nosím na gumě vod trenek, jak se to tu často píše 😄 

C3E2E5B1-AF27-4C6A-B167-C1171D9442B2.jpeg

DA9BFD5C-D1CE-4995-933A-56B829919D00.jpeg

děkuju za info. Já preferuju elegantní kůži. A myslím že si budem rozumět.