Jump to content

Nacházíte se ve vlákně se zvýšeným výskytem hodinek, které jsou kopiemi či napodobeninami modelů jiných značek. Čtení tohoto vlákna, či přispívání do něj, poškozuje zdravý vývoj chronomagora.

Jaké čínské hodinky máte právě na ruce?

Recommended Posts

• Replies 624
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Včera večer po šťourání, vyrazil jsem domů na zasněženém favoritu od daleko louendovější značky, než sedlá tady kolega. Falešné tuňáky jsou fakt dobré hodinky na kolo. Když se vybije baterka ve světle... 

IMG_20210319_220601.png.4606c3f8bc17ca8549a1c87220998c0a.png

Včera večer jsem se z kopečku díval, jak u vás pěkně chumelí. Taky jsem vyrazil kolmo s tuňákama, ale foto nemám. Přidám tedy jen dnešní z ranní procházky.

004.jpg

Safra, ten cinsky chronoravirus tady řádí jak mor :-D. Budu sledovat inzerci,ale mam pocit, ze pokud se tam kterekoliv objevi, nebudou tam dele nez 5 minut ;-). Pekne, kluci!

Guest Ondra
Před hodinou, 5etter napsal:

Orient to taky montuje v Číně? To mě zklamali teda...

made in japan to neni, takze jestli vsechno, co bylo vyrobeny v cine, je cinsky (vc. treba iphonu), tak Orient mozna splnuje... nevim, kde vsude maji fabriky... co vim, ze je to 🇯🇵 znacka 😎

před 1 hodinou, Ondra napsal:

made in japan to neni, takze jestli vsechno, co bylo vyrobeny v cine, je cinsky (vc. treba iphonu), tak Orient mozna splnuje... nevim, kde vsude maji fabriky... co vim, ze je to 🇯🇵 znacka 😎

Myslim že to bylo myšleno že sem ta obyčznačka nepatří a měl by sis teda udělat 200kliků a dřepů a snad ti bude odpuštěno 😂  99 teda, poprvé se dá přimhouřit oko co? 🍻

Guest Ondra
před 9 minutami, Panchart napsal:

Myslim že to bylo myšleno že sem ta obyčznačka nepatří a měl by sis teda udělat 200kliků a dřepů a snad ti bude odpuštěno 😂  99 teda, poprvé se dá přimhouřit oko co? 🍻

ja to sem daval jako dukaz, ze jsem byl venku... a vam se nelibi moje krasny hodinky porad... 😤

• 5etter locked this topic
  • Bert unlocked this topic